Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átsoroltak önköltségesre mert...

Átsoroltak önköltségesre mert nem lett elegendő kreditem, de beadtam újra a jelentkezést ugyan arra a szakra, elég kiiratkoznom pár nappal a beiratkozás előtt?

Figyelt kérdés

Küldtek egy papírt hogy akarom-e folytatni öntköltségesen a tanulást, ha visszaküldöm hogy igen, de kiiratkozok agusztus végén akkor nem lesz gond a beiratkozásnál szeptemberben?

Még egyszer ismétlem, ugyan oda jelentkeztem újra mert tudtam hogy nem lesz elég kreditem, egészségügyi okok miatt. Az egyetemnek nem fog feltűnni hogy oda járok ahova felvételiztem?



2018. júl. 19. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

egyébként is kirúgnak, mielőtt újra be tudnál iratkozni, mert két jogviszonyod nem lehet

még a megszerzett kreditjeidet is elfogadtathatod

2018. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 2 jogviszonya valakinek.
2018. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
csak ugyan abban a képzésben ugyan abban a munkarendben nem
2018. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!