Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok ezekről a 6....

Mit gondoltok ezekről a 6. évvégi jegyekről?

Figyelt kérdés

Magatartás: 4

Szorgalom: 3

Nyelvtan: 4

Irodalom: 5

Történelem: 4

Német: 5

Matematika: 4

Informatika: 5

Fizika: 4

Földrajz: 3

Ének: 5

Rajz: 5

Életvitel: 5

Testnevelés: 2

Egészségtan: 5


Előre is köszi!(átlagom 4,2)


2010. jún. 18. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jók, de a tesi 2est nem értem. Mert általában akkor szoktak tesiből ilyen rosszat adni ha a magatartásod és a szorgalmad is 2es kürül van.
2010. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tesi jegynek mi köze van magatartáshoz, meg szorgalomhoz ?

Amúgy meg nem vészes a bizonyítvány :D

2010. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, mondjuk a nyelvtan lehetne ötös is. Azt én se értem, hogy tesiből hogy lettél kettes, még a legügyetlenebb gyerek is képes magából kihozni egy hármast legalább. Vagy esetleg nem vettél részt az órákon? Akkor mondjuk értem, hogy a szorgalmad miért hármas...
2010. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Hát szerintem; Nem vagy egy rosz gyerek, de ha kellene vmit csinálni szarsz rá. Kisebb gondok vannak a beszédedben, de a Himnuszt szépen el tudod énekelni. Néha kevered Hitlert Sztálinnal, de a helyi sváboktól akár németül is leinfózhatod, hogy merre van Berlin, és milyen sebeséggel kell menned hogy odaérj vonattal, mert olyan kövér vagy mint egy disznó. Kicsit el kellene mozdulni a géptől, bár ezt nagyon jól tudod de mégse teszel ellene semmit.

A szorgalmadon egy kicsit javíthatnál...

2010. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,részt vettem,de amikor helyettesítő tanár volt tesiből,mindenért bevágta az egyest.
2010. jún. 18. 21:35
 6/9 A kérdező kommentje:
21:34-es te aztán okos vagy:)amúgy se nem kövér vagyok se nem hülye.Eddigi éveim során minden évben kitűnő lettem.Kivéve most.
2010. jún. 18. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
21:26osnak: Mert általában a saját szintedhez képest adják a jegyet. És ha szorgalmas vagy tesin és nem beszélsz és megpróbálod, még ha nem is tudod megcsinálni lehetsz 5ös, még egy olyan gyerek aki megtudja csinálni, de csak ha ott áll a tesitanár mellette nem biztos hogy 5öst kap..
2010. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyelvtan: 5

Irodalom: 5

Történelem: 5

Német: 5

Matematika: 5

Fizika: 4

Ének: 5

Rajz: 5

Etika : 4

Testnevelés: 5

Francia: 4

Biológia: 5


magatartás 4

szorgalom 4


átlagot sose számolom.

erre mit mondanátok

2011. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tényleg, hol a biológia ???
2011. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!