Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol vesznek föl 12. -be...

Manyoki Barnabas kérdése:

Hol vesznek föl 12. -be magántanulónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, remélem tudkok segíteni ebben nekem, mert kicsit el vagyok veszve... Probaltam mar jelentkezni az Obudai Gimibe, ott nem vesznek fol, csak nappalira uj diakot, a Keker gimivel fol se tudtam venni a kapcsolatot, ezen kivul meg nem nagyon ismerek sulikat. A lényeg csak annyi lenne hogy valahova be tudjak iratkozni magántanulónak, es le tudjak ott erettsegizni 2019-ben. A nappali, esti, magantanrend nem megfelelo sajnos mert szoftverfejlesztokent dolgozom minden hetkoznap 10-18h ig. Nagyon koszonom a segitseget!

2018. júl. 25. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Levelező?
2018. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár én konkrét iskolát nem tudok ajánlani, mivel nem Pesti vagyok. Szerintem jelentkez simán napali tagozatos diáknak (ne említésd hogy magántanuló leszel), majd ha felvettek kérvényezd a magántanulóságot. Tudom nem szép módszer, de jó magyar és működhet. Vagy ahogy előttem is mondták, levelező?
2018. aug. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!