Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvették állami támogatáss...

Ha felvették állami támogatással egyetemre de mégsem tudom elkezdeni akkor az jár valamilyen fizetési kötelezettséggel?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy tudom, hogy az első félévet nem engedik passziválni/halasztani.
2018. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Második: Egyetem függő, hogy engedik-e, de ennek semmi köze nincs a kérdéshez. Ha nem akarja elkezdeni, be se iratkozik. Semmilyen kötelezettséggel nem jár.
2018. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Remélem azért tudsz aludni a tudattól hogy elvetted valaki elől a helyet. Gondolom nem most derült ki hogy nem tudod elkezdeni, törölni kellett volna a jelentkezésed.
2018. júl. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

#3

Miért ne volna köze a kérdéshez?

Annyi derül ki a kérdésből, hogy nem tudja elkezdeni.

Vannak mások is, akik most nem tudják elkezdeni, de nem akarják elveszíteni sem a helyet. Ez utóbbi esetre gondolva írtam a választ.


Ugyanis értelmetlen az, hogy felvették, aztán nem is akar odamenni, halasztva sem (amennyiben engedélyezik, bár ezt nagyon indokolt esetben adják meg, ha megadják.)

2018. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

"Remélem azért tudsz aludni a tudattól hogy elvetted valaki elől a helyet. Gondolom nem most derült ki hogy nem tudod elkezdeni, törölni kellett volna a jelentkezésed."


Aki kellően elhivatott, annak ennek ellenére is sikerülnie kellett a felvételijének. Ha nem így van, akkor nem oda való, és akkor még szerencsés is, hogy valaki "elvette tőle a helyet".

2018. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igen, halasztani akartam az első félévet, mivel közbejött néhány dolog, amit most nem részleteznék.
2018. júl. 27. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!