Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikus-könyvtárosnak...

Informatikus-könyvtárosnak vettek fel. - Beiratkozzak?

Figyelt kérdés

Sajnos fogalmam nem volt, hogy mit tanuljak, mert egy barátom szerint "sehová se illek be", amit aláírok, így maradtam ennél a szaknál, de mindenki lebeszél(t).


Beiratkozzak?


2018. júl. 26. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
most erre mit lehet irni... ennyi eszed van.....
2018. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha már jelentkeztél rá és valamikor jónak láttad, szerintem iratkozz be. Fél év után ingyenesen ott tudod hagyni, de legalább kipróbálod, beszélsz felsőbb évesekkel és jobban beleláthatsz milyen lehetőségeid vannak
2018. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom azért ez valamennyire mégis csak érdekelt, ha ezt jelölted meg, nem? Ha igen, akkor iratkozz be és kezdd el, mert akkor legalább kiderül, hogy tetszik-e, érdekel-e stb., és ha rájössz, hogy nem akarod folytatni és inkább mást tanulnál, akkor még mindig válthatsz.
2018. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha érdekel, akkor iratkozz be. Egyébként ez a szak csak arról szól, hogy hogyan húzzák le a bőrt rólad, mert maximum a könyvtárak keresnek ilyen végzettségű embereket. Ha nem illesz be sehova, akkor miért nem tanulsz ki inkább egy szakmát (ami érdekel) az egyetem helyett? Nem szégyen az, sőt!
2018. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Szakmára meg még ennyire se illek be... :D


Nem tudom mi legyen. Szégyellem nagyon is ezt az egészet, de most mit csináljak?

Ez a történet meg már pénzes lesz ha nem tetszik, mert korábban szociológiával már eljátszottam az ingyenes félévet.

2018. júl. 26. 14:36
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

"mert egy barátom szerint sehová se illek be"


Ez a TE életed. Ha nem tudod, mit kezdj vele, akkor várj, és dolgozz azon, hogy megtudd! Nem az ismerőseik élik az életed, hanem TE! Ha segítség kell, tudok jó szakembert ajánlani!


Ne iratkozz be csak azért, hogy eltold magadtól a felelősséget és a gondolkodás terhét! Nem éri meg!

2018. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Ohhh szóval ez előtt már jártál egyetemre? :)


Remélem, hogy ez egy kamu kérdés, mert nem hiszem el, hogy ilyen létezik.

2018. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

"Szakmára meg még ennyire se illek be... :D"


Nincs semmi ami egy kicsit is érdekel? Mi a hobbid? Mit csinálsz szívesen a szabadidődben? Csak van olyan szakma, ami kapcsolódik ezekhez.

2018. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu, és inkább járjak így, mint húszon évesen legyen egy olyan diplomám amivel semmit se érek el, de végigcsináltam.
2018. júl. 26. 14:46
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

> A barátod és mindenki más véleménye alapján határozod meg magadat, de hogy te magad mit akarsz, azt nem tudod.

> Jelentkeztél egyetemre úgy, hogy nem is tudod, mire jó ez, jó-e neked, akarsz-e oda menni, más elől foglalva a helyet.

> Már eljátszottad ugyan ezt egy másik képzésnél, de nem tanultál belőle semmit.


Ennyi információ alapján én azt mondom, ne iratkozz be. Az egyetemen ennél összeszedettebbnek kell lenni. Ha erre nem vagy képes, akkor keress egy kisebb felelősséggel járó, mondjuk betanított munkát. Nyilván ha beiratkoznál, lehetséges, hogy vinnéd valamire, megkedvelnéd a szakot, bírnád a tempót, de én személy szerint kevés esélyt látok rá. Nem kell ám minden áron egyetemi végzettség a jó élethez.

2018. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!