Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi kollégium, hogy működik?

Egyetemi kollégium, hogy működik?

Figyelt kérdés
Lehet olyat csinálni, mint például a felvételinél, hogy egynél több kollégiumot jelölök meg? Az a helyzet, hogy a sulimnak nincs saját kollégiuma, amik pedig a honlapon ajánlva vannak, azokról rosszakat hallottam/olvastam. Találtam eddig két kolit, amik tetszenek és ugyan már tartoznak egy-egy másik egyetemhez, de fogadnak külsősöket. Azért gondoltam, hogy erre a két helyre jelentkezek, mert gondolom alapból háttérbe szorulnak azok, akik nem annak a sulinak a hallgatói, és hátha beférek valamelyikbe. Vagy ha nem így van, akkor javítsatok ki nyugodtan! Ha meg csak egy helyet lehet megjelölni, akkor vagy bekerülök, vagy nem és akkor kérnem kell a várólistát?
2018. júl. 29. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, többet is bejelölhetsz a Neptunon keresztül, és jelölj is, hogy minél több esélyed legyen valahova bekerülni. :)

Off: Melyik az a két koli ami külsősöket is fogad? Kíváncsi vagyok, mert az én egyetememnek (MOME) csak egy kolija van, és kevés a férőhely, félek, hogy nem vesznek fel.

2018. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, többet is meg lehet jelölni.
2018. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!