Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át fognak sorolni önköltségesre?

Át fognak sorolni önköltségesre?

Figyelt kérdés

35 kreditem lett és a kom.átlagom 3,78


Neptunban még állami ösztöndíjas vagyok és még nem èrkezett se èrtesítő, se email, se levél..



2018. aug. 3. 17:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Pénzügyi státusz állami ösztöndíjas...
2018. aug. 3. 17:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetem, szak?

mert így elég nehézkes a válaszolás.


Pl. ELTE 36 a kötelező kredit, és az átlagot a karhoz tudod megnézni, ez mondjuk 2,75 szóval inkább a kredittel lehet probléma, de ha mondjuk adsz be dékáni kérelmet, és megindoklod, hogy miért sikerült rosszul az éved/féléved akkor valószínűleg átengednek, az nem elég indok hogy lusta voltál, ellenben haláleset, egyéb családi probléma stb indokokkal megadják...

2018. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Milyen szakos vagy?
2018. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
36 kredit két félévből kötelező - nyilván
2018. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha jól tudom csak akkor kerülsz át önköltségesre, ha a 36 kredit, ÉS a halmozott súlyozott tanulmányi átlagod nem éri el a képzési területre adott évre megadott minimum átlagot, ami ebben az évben még asszem semelyik területen nincs 3,00 felett.( de számít az is , mikor iratkoztál be stb.)
2018. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha atsorolnak, nem lehet beadni kerelmet sajnos... illetve be lehet, de nem meltanyossagi alapon biraljak el, csak a dontes jogszeruseget vizsgaljak felul.

(BGE KVIK-es tapasztalat)

2018. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még semmi hír, pedig jövőhéten már tárgyfelvétel..
2018. aug. 22. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne várd a csodát, már megtörténtek az átsorolások, úgyhogy kimaradtál.
2018. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor már nem is lesz átsorolás? Ez jó hír.
2018. aug. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!