Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolai úszason van külön,...

Iskolai úszason van külön, egyesével öltöző?

Figyelt kérdés
Most leszek 9. osztályos és kicsit szégyenlős vagyok, nem akarok másokkal öltözni úgy, hogy mindenki lát. Aki már volt így 9.-ben úszni kíváncsi lennék a tapsztaltokra, hogy megbámultak vagy kiröhögték egymást?

2018. aug. 5. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy hová mentek úszni.
2018. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanaz mint tesi előtt.
2018. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az uszodától függ. Nálunk volt egyesével öltöző, de mivel sokan voltunk, néha ketten mentünk egybe, de nem volt kötelező.
2018. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nemigazán, mint egy tesiöltöző kb olyan.
2018. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Helytől függ, de általában szokott lenni.
2018. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ hogy hol tartják az úszást. Ha rendes normális uszodában akkor ott vannak külön öltöző fülkék, legalább is kell hogy legyen ahol normálisan átfogtok tudni öltözni egyesével.

Mi nálunk így volt hogy amikor beléptünk az uszodába akkor rögtön mehettünk az öltöző fülkékbe átöltözni, szekrények is voltak a cuccainknak de mondták hogy vigyünk magunkkal lakatot és a kulcsot nevünkkel ellátva adjuk oda a tanárnak.

2018. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
77%
Ahogy mások is írták attól függ hova mentek uszodába. Legtöbb helyen közös öltöző van, de nem parázz. Másoknak is ciki lehet, senki nem akar meztelen mutatkozni. Vedd át a fürdőgatyád törülköző alatt.
2018. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Amúgy törölközőt magad köré csavarod és kész, nálunk szinte mindenki így öltözik át, mivel nincsenek fülkék
2018. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Ennyire szégyellősek a mai fiatalok?
2019. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
77%
Szerencsére én nem vagyok szégyenlős, osztállyal úszni jártunk én többiek előtt simán le vetkőztem meztelenre, sőt egyből nem is vetem fel az úszó gatyát előte öltözőbe le zuhanyoztam, majd utána vettem fel, néhányan furcsállták hogy simán meztelenre vetkőzöm, ami poén volt be akart jőni egyik lány osztály társ, be is jöt, nem számított rá hogy ful meztelen vagyok, engem nem zavart.
2021. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!