Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyetemistak foiskolasok!...

Egyetemistak foiskolasok! Milyen ennivalot visztek magatokkal a suliba?

Figyelt kérdés
Mar a kezdem unni a peksutemenyt szendvicset.
2013. febr. 10. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A fősuliban van étkezde ott kajálok szinte minden nap. Vagy itthonról viszek szendvicset.
2013. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szenyát viszek. Vagy ott megveszem. Néha joghurtot veszek. Baromi drágák ezek is, hát még a rendes meleg étel!
2013. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebédet általában a menzán eszek. ( nálunk jól főznek, járnak be külsősök is enni)
2013. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Néha almát, vagy narancsot is viszek magammal.
2013. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy keszititek el a szendvicset?Mit tesztek bele?
2013. febr. 10. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Óráim most reggel 9-10-től este 6-7-ig vannak folyamatosan hétfőn-kedden-szerdán.


Amit viszek: valamilyen főtt étel, amit én csináltam előző este, vagy reggel. Ez lehet csirke, hal, bab, gomba, borsó, tészta, rizs, krumpli, stb. ezeknek a keveréke. Általában délben szoktam megenni, vagy kora délután. Ezen kívül gyümölcsöket viszek. Legtöbbször almát és répát, néha retket, citromot vagy valami mást. Ezeket szünetben könnyen és gyorsan tudom megenni. Finomak, egészségesek és nem éhezem tőlük. Egy napra 2-4 alma, 3 nagy répa hámozva (hámozókéssel) és egy citrom.


Az elkészítése a gyümiknek reggel olyan 10 perc (mosás, hámozás, elrakás műanyag ételtartóba), a főtteknek változó. Amiket soroltam, azok közül sok konzerv (bab, gomba, hal) és csak megmelegítem őket a többivel összekeverve, hogy dél körül még mindig langyos legyen. A húst, ha viszek vagy készen hozom a szülővárosomból utazáskor és csak megmelegítem, vagy szánok előző este egy fél órát arra, hogy két-három napra valót előre megcsináljak.


19/F

2013. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

különféle szendvicseket szoktam

tojásos mustáros, rántotthusos+csalamádé, főtt tojásos, fasírtos+csemegeuborka, sajtos-sonkás, pulykahusos+csalamádé, rántottsajt+majonéz, rántotthal+majonáz,stb

főtt kaja, sajtos-sonkás-tejfölös tészta, hús rizzsel vagy krumplival, húsgombóc szósszal, májgombóc, májragu főtt krumplival, uborkával, túrógombóc, palacsinta, gofri vaniliasodóval, győriédes joghurttal, túró almával, 7days joghurttal, különféle saláták, gyümölcsök, tonhalkonzerv kiflivel, müzliszelet, diákcsemege stb

kaszinótojás, majonézes kukoricasaláta zsemlével, franciasaláta zsemlével, sonkás tormástekercs kiflivel

2013. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bento Box! :)
2013. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!