Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyetemisták, főiskolások!...

Egyetemisták, főiskolások! Mik azok a holmik, amiket magatokkal visztek költözéskor?

Figyelt kérdés
Minden alapdolgot írjatok légyszi,félek h valamit itthon hagyok,és nem jövök haza minden hétvégén!
2010. aug. 31. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hová mész? Kollégiumba vagy albérletbe? Ha az utóbbiba, akkor bútorozott vagy bútorozatlan lakásba?
2010. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Semmi nem pótolhatatlan, mindent megvehetsz helyben is. Kajákat majd ott veszel, ne cipeld. És tényleg jó lenne tudni, hol laksz majd... De: ágynemű, törcsi, evőeszköz, edény, tányér, stb. vízforraló, cipők, ruhák, fehérnemű, papír, toll, olló, egyéb írószerek, gemkapocs sokmindenre jó, manikűrkészlet, piperecuccok, kislámpa, elosztó, papucs. Asszem ennyi a lényeg.
2010. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bútorozott albérletbe megyek,és kösz az eddigieket :)
2010. aug. 31. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én első évben bútorozott lakásba csak ruhákat vittem, sminkcuccot, hajvasalót, kontaktlencsét, arckrémet... Minden mást mint tű, cérna, füzet stb ott vettem meg ha szükség volt rá. Ne izgulj nagyon mert akkor a legfontosabb marad majd ki:D
2010. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vasaló volt az első, ami hiányzott. Meg persze egy vasalóasztal hozzá. De ezeket úgyis venni kell általában, kevés háznál van belőle raktáron felesleges.:)

Meg aztán hajszárító, porszívó stb... Körül kellene nézned a bérelt lakásban, hogy mennyire felszerelt. Én is bútorozott lakást béreltem, de pl. mosógép nem volt benne, azt én vettem.

2010. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Írószereket, tisztálkodószereket nem érdemes cipelni, azt majd veszel helyben. Papucsot is inkább vegyél egyet, hogy legyen otthon is meg az albiban is, mert nagyon rossz, amikor télen hazautazol és rájössz, hogy elfelejtetted hazavinni. Kivéve padlófűtésnél :)

Ami alap: ruhák (meleg ruha is!!), laptop, pénz. Ennyivel már jó vagy :) De pénz elsőre sok kell, rengeteg kiadásod lesz (ugye a takarítószerek, tusfürdő, füzetek, jegyzetek, meg ami még hiányzik. És olyan mindig lesz.)

Ha nincs ágynemű, azt is vigyél. Ha nincsenek edények, akkor legalább egy kislábast és egy tányért. Vállfákat a ruháknak... De ez mind az albitól függ.

2010. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj most olyan szorgalmi időszakos hangulatom lett!:D alig várom h kezdődjön:)
2010. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

mi pl fullos albit adunk ki. (van benne komplett étkészlet, az összes konyhai és fürdőszobai "gép", porszívó, ruhaszárító, és természetesen a bútorok.)

de vannak helyek, ahol csak az alap gépek vannak meg a bútorok.

oda sokmindent kell venni/vinni.

2010. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!