Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átszeretnék iratkozni a...

Átszeretnék iratkozni a Xantus János Gimnáziumba. Lenne esélyem átkerülni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a XVI. kerületi Táncsics Mihály Ált. Isk. és Gimnáziumba járok, de nem szeretem. Az osztályfőnökömmel ki nem állhatjuk egymást, abban a nőben egy csepp empátia sincsen. Az osztályom nem olyan jó, mivel általános iskola is ezért nagyon sok a kicsi és egyszerűen nem érzem jól magam abban az iskolában. Félévkor és évvégén 4es lett az átlagom, magatartásommal nincs gond. Szerintetek évközben vagy félévkor átvennének a Xantusba?

2018. aug. 25. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak először is: te gólya vagy nyílvánvalóan.., az első félévben én is nagyon jól éreztem magamat, de aztán ez egy csettintésre köddé szakad, úgyhogy kíváncsian várom, hogy miket válaszolsz majd évvégén és ezt persze nem rossz indulatból mondom, csak reálisabb látásra szeretnélek rábírni. :)

A kérdezőnek pedig: nem tudom, hogy milyen iskola a Táncsics, de a Xántus biztos, hogy egy rakás szar. :D ha nem szereted a sulidat, akkor ne ide gyere, mert ezt teljes szívedből gyűlölni fogod. Maga a közeggel számomra nincsen baj, nem feltétlen jó minden osztályközösség, de szerintem mindenki meg tudja találni a saját társaságát. A tanárokkal viszont annál több gond van. Rosszindulatúak, 0 empátia, leszarják, hogy neked jó jegyed legyen, minél kevésbé értesz valamit, annál joban örül a feje... egy saját diktatúra rendszert akarnak kialakítani gyakorlatlag. (természetesen azért vannak kivételek, ezt általánosságban mondom... viszont a kivételek nem tudnak érvényesülni a tanárikarban és elmennek, mivel ők is látják, hogy nem normális az iskola) Az én osztályomban nem egyszeri eset, ha sírva fakad valaki órán/óra után a stressztől vagy a megaláztatástól.

Szóval... “röviden” ennyi. Ja, és ezt 4éves tapasztalatból írom.:)

(De legalább van wc papír a mosdókban)

2018. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Én már nem fogok új érveket írni a suli ellen, sokminent leírtak csak annyit szeretnék mondani bár engem is figyelmeztettek volna az elején. Márványba csomagolt börtön :) és nem vagyok rossz tanuló, nem azért mondom..
2018. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Én minden tanárból a jóindulatot érzem. Igazságosan osztályoznak sztem. Kedvesek. Nem tudom te szerinted az a jó suli, ha pl. 1-est

nem is adnak. Minden normális gimiben követelnek.

2018. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!