Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek államilag támogatott...

Felvettek államilag támogatott képzésre az egyetemre, de beiratkozzak (többi lent)?

Figyelt kérdés
mivel azt hallottam,hogy még államilag támogatott képzés esetén is, ha mondjuk első félév után otthagynám ki kell fizetni a képzés költségét ami kb 200e ft lenne, szal olyan minta önköltséges félévre jelentkeztem volna....

2018. aug. 28. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad, ez első fél évet nem kell.
2018. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor mit kell visszafizetni, lehet valamit félreértettem...
2018. aug. 28. 18:38
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy egy félévben mennyi kreditet kell teljesíteni, mert ha a tantárgyakat felveszem, úgy 30 kreditem lesz, amit teljesítenem kell, az elég vagy vegyek fel még szabadon választhatókat?
2018. aug. 28. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2. félév után iratkozol ki, akkor már mindkettőt ki kell. Plusz elúszott 2 féléved. Én otthagytam az első szakomat 1 hónap után, rájöttem hogy ostoba voltam, és ahogy első írja, nem kellett fizetnem.
2018. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát ha év végén iratkozok ki, függetlenül,hogy melyik évfolyamba járok,akkor mindegyik félévet kikell fizetni mégiscsak?
2018. aug. 28. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor kell kifizetni, ha nem kezdesz el egy újabb képzést 1 éven belül.

[link]

2018. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, nagyon szépen köszönöm!!!
2018. aug. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!