Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért jó valakinek angol...

Skynet2042 kérdése:

Miért jó valakinek angol nyelven elvégezni egy egyetemi szakot annak aki nem angol anyanyelvű?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó alkalom a nyelv gyakorlására. Ha nem Magyarországon képzeli el az életét, vagy külföldön akar továbbtanulni, akkor hatalmas előnnyel fog indulni.
2018. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyar multinacionális cégek (Telekom stb.) munkanyelve az angol, ami azt jelenti, hogy minden prezentáció és írás angolul készül (akkor is, ha magyarul prezentálsz). Nem rossz, ha nem ott kezded el kiguglizni, mi az a revenue, depreciation, churn, turnover rate, payback, amortization (oké ez pont könnyű) stb.
2018. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kettannyelvűben tanultam 5 évig, és láttam hogy van ilyen is, gondoltam nem akkora hülyeség. De ezek szerint nem fölösleges..sőt. de akkor a végén gondolom a papírok is úgy lesznek, hogy külföldön elismert legyen. Egyébként köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 30. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!