Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun-elsőéves leszek:felvett...

Bernadett.soos.90 kérdése:

Neptun-elsőéves leszek:felvettem az összes kötelező tárgyat a neptunban, az órarendben viszont a felvett tárgyak töredéke jelenik csak meg. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, másnál is hasonlóan hiányosan töltődik-e be az órarend, vagy esetleg én csináltam rosszul valamit? Lehet, hogy a többi tárggyal kapcsolatosan később lesznek feltöltve adatok, ezért nem húzza be az órarendbe a program?

2018. aug. 30. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kurzust (órát) is vették fel? Válassz ki későbbi hetet, Órarendnél a Frissítés mellett van két nyíl egymás mellett, azokkal lehet váltani.
2018. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!