Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti nektek milyen volt az...

Ti nektek milyen volt az írásbeli felvételitek?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtetek el rá készülni, mennyit készültetek rá, jártatok valahova előkészítőre, nagyon izgultatok, mennyire volt nehéz és hogy sikerült?

2018. szept. 4. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a suli csinált heti egy óra előkészítöt annyi nekem elég volt.

A legfontosabb hogy izgulni nem szabad

Csak rosszabb lesz hidd el

Szépen nyugiban megírod es kész

Amúgy nem olyan vészesen nehéz

Csomo témazáró sokkal nehezebb volt :D

2018. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Heti egy matek és egy magyar felkészítőre jártam októbertől, ahol két alkalmanként egy év írásbelijét megoldottuk. Lehetett kérdezni a tanártól és részletesen elmagyarázott mindent, de szerintem nem elengedhetetlen az ilyen felkészítő. Ha megoldasz mindent 2010től vagy esetleg mégrégebről a múlt éviig, akkor már jól álsz. Nekem az iskola is tartott minden héten egy plusz matek órát is "kötelező fakultatív" jelleggel és az viszont tényleg jól jött. Én majdnem tíz ponttal rosszabbat írtam, mint, az azt megelőző években, úgyhogy azt is számítsd bele, hogy 5-10-15 ponttal rosszabbul teljesíthetsz, mint máskor. Amúgy nem kell sokat izgulni miatta, kb. egy sémára készülnek ezek a feladatlapok, szóval könnyen betanulhatóak.
2018. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!