Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elveszett az általános...

Ha elveszett az általános iskolai bizonyítvány, hol lehet újat igényelni vagy pótolni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ahol befejeztem a 8 általánost ott kellene, de már nagyon régen megszűnt az az iskola. Hogyan tudom pótolni? Van valami olyan központ ahol meg tudom igényelni? Gondolom ez jelentés köteles és valahová leadják az elvégzett iskoláról a dokumentumokat személyenként?

2018. szept. 8. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok központi nyilvántartásról, de a naplókat 50 évig vagy talán tovább is megőrzik, és az alapján tudnak később új bizonyítványt kiállítani(hogy pontosabb legyek bizonyítvány másodlatot). Ha megszűnt az iskola azóta, akkor elsősorban az azt fenntartó önkormányzatnál kéne érdeklődni az ügyben, hogy ki kezeli az iskola iratait.
2018. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzatnál érdeklődnék, vagy a Klebelsberg Központnál.
2018. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. szept. 8. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!