Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem műszaki menedzs...

Óbudai Egyetem műszaki menedzser szak?

Figyelt kérdés
Az Óbudai Egyetemen mennyire nehéz elvégezni ezt a szakot? A pesti és a fehérvári kar is érdekelne, hogy milyen nehézségű a szak. Igazából közepes képességű tanuló vagyok. Olyanok véleményére lennék kíváncsi aki tanult vagy tanul ilyen szakon.
2018. szept. 10. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Van 1-2 húzósabb tárgy, de alapvetően az óbudai egyetem könnyebb szakjai közé tartozik.

Én hanyagolnám és valamelyik mérnökire mennék. De persze te tudod.

2018. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Érdekelnek a műszaki dolgok (gépek, elektronika, építkezés, stb)? Szereted a fizikát? Mi a választott tárgyad?
2018. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már leérettségiztem. Nincsen választott reál tárgyam. Angol mellé a német volt a választott.
2018. okt. 8. 15:52
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Akkor nem tudsz jelentkezni erre a képzésre. Mellesleg a műmenedzser nem egy nagy szám.

Önmagában nem is sokra elég, ez a munkalehetőségeknél is meglátszik.

Alapképzésen nem is szabadna indítani, csak mesteren. Kiegészítőnek jó, egy rendes műszaki diploma mellé, de önmagában...

2018. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mit ajánlanál egy közepes képességű lánynak? Ha fiú lennék szívesen tanulnék szakmát, pl. villanyszerelő, kőműves. Érdekelnének is, de lányként...Gondoltam még, hogy megcsinálom a pénzügyi számviteli ügyintézőit, aztán ha sikerülne akkor még esetleg a mérlegképes könyvelőit. Ezek piacképes szakmák?
2018. okt. 8. 16:27
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Tudnál rá jelentkezni. Lehet törivel is (valamiért). De én srm ajánlom, ez egy műszaki érdekeltségű embernek való szak. Igazából akkor éri meg, ha mellette vmilyen műszaki szakmába beletanulsz. Nem kell persze egyetemi szinten.


Hogy mentek a reál tárgyak? Szeretted őket? Különösen a fizikát/kémiát.

2018. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy kereskedelem és marketing BSc-nek ess neki. Jó levelezőn is, munka mellett.


A műszaki menedzser csak papíron hangzik jól (mármint annak, aki nincs otthon az üzleti életben); a valós életben nem sokat ér ez a diploma.

2018. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A kermark sem ér sokat.
2018. okt. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Marketinges még a legkisebb cégnél is van, karrierben meg óriási lehetőségek vannak benne. Én is ezt végeztem, és elvagyok vele.
2018. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

A sokadik diplomád mellé. Úgy persze hogy jó.

De szerinted egy pályakezdő aki elvégez egy kermarkot, milyen lehetőségei lesznek? Bruttó 220ért fog papírokat tologatni meg kávét főzni.

2018. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!