Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen egy ppt-t kérnek...

Az egyetemen egy ppt-t kérnek egy adott témában, mik szerepeljenek az első dián a címen kívül, odaírjam a nevemet is, mi a szokás felsőoktatásban?

Figyelt kérdés

2018. szept. 14. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Mindentől független, amit bármilyen előadás esetén illik ráírni a kezdő diára: előadás címe, előadó neve, előadás ideje, előadás helye.
2018. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk neptun kódot is szoktak néha kérni
2018. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Nevet szokás meg esetleg a neptun kódod, ha nem kérte a tanár külön mást nem kell
2018. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem lehet, hogy rád van bízva, ahogy tetszik; amúgy ha elő is kell adni, akkor lehet, hogy elég, ha a fájlnak a nevében szerepel; vagy pedig picivel is írhatod a jobb kéz felé alsó sarokba, szerintem ott még pl jól nézhet ki, amúgy túl naggyal nem kell, de írhatod naggyal is, meg amilyennel jól esik, ha nem volt kikötés ,akkor lehet még azt is rádbízzák, de lehet evidensnek tartják, hogy a neved odaírod-e , ezért már meg sem említik. Amúgy nemtom esetleg tantárgy címe, vagy dátum; énszerintem ahogy elképzeled és megvalósítva jól néz ki. Még ha túlbuzgó vagy, szerintem mehet nyugodtan az iskola neve, meg a szak is; bár az talán m,ár lehet túl van teljesítve:) Viszont öcsém egyszer mondta, de ez nem a legelső diára vonatkozott; hanem csakúgy általában, hogy őnekik megmondták anno, hogyha kiselőadást kell tartani, hogy "két sor szöveg, meg egy kép", és hogy ennyi kell a többi diákon, tehát az pl hiba, hogy "faltól falig írunk", tehát annyit nem kell, hogy betöltse az egész diát. Nem néz ki jól nem előnyös nem látszik a lényeg. :) Ezt amúgy akkor mondta, hogy nem írunk faltól falig, amikor én csináltam egy ilyen egyetemi kiselőadásomhoz prezentációt. De azért úgy hagytam. :) Amúgyis megmondták, hogy talán 8, vagy 10 , vagy mennyi diánál nem kell több; meg amúgyis, inkább legyenek egyhelyen az egy helyre tartozók, viszont ez tesóim szerint nem volt tökéletes, tehát öcsém mondta nekik ezt tanították és úgy, hogy két sor szöveg, meg egy kép. A többit meg az ember mondja hozzá akkor. :)
2018. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
*ha nem kell előadni , akkor nem tom mennyi szöveget milyen diaszám-limiten belül lehet/kell/kéne írni:) Szal amit a tanárunk mondott, az az , hogy túl sok diát ne csináljunk, mert 5 perces ilyen beszámolókat, kiselőadásokat szeretne mindenkitől; de lehet meg is mondta annál a konkrét feladatnál, hogy "8-nál nem kell több", talán konkrétan így mondta. Hogy túl sok dia nem kell/ne legyen, és 8-nál ne legyen több; vagy nemtom, de mintha így mondta volna.
2018. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!