Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi időt töltetek az...

Mennyi időt töltetek az egyetemen? Heti hány napot és napi hány órát? Mennyire lehet beosztani az időtök?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 03:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn 6 órát, kedden 10 órát (lyukas nélkül), szerdán 6 órát, csütörtökön 10 órát (2óra szünettel), pénteken 2 órát. Hétfőn és szerdán járok egyetem után szakmai gyakorlatra. Hétközben nen sok szabadidőm van, de a péntek-szombat-vasárnap sok mindenre elég.
2018. szept. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidékről járok fel Pestre, összesen 3 órát utazok egy nap, és elsőéves vagyok.

Hétfőn reggel 6-kor indulok el otthonról, és este 9-kor érek haza. 4 órám van.

Kedden reggel 8-kor indulok, és szintén este 9-kor érek haza. 3 órám van.

Szerdán fél 1-kor indulok, és este fél 8-ra érek haza. 2 órám van.

Csütörtökön reggel 8-kor indulok, és fél 6-ra érek haza. 2 órám van.

Pénteken pedig reggel fél 7-kor indulok, és fél 12-re érek haza, akkor csak 1 órám van.

A lyukas óráim általában másfél-2 órák, de hétfőn 4.

Elég fárasztó, de amúgyis csak kezdetben terveztem a bejárást, szerintem jövőre vagy kolit vagy albérletet megpróbálom.

2018. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Most vagyok másodéves egy vidéki egyetemen, és faluról járok be, úgyhogy a beutazásra, és a hazautazásra mindegyik nap nyugodtan lehet számolni 1,5-1,5 órát.(de min. 1-1 órát, ha nagyon jó időben van buszom)


Hétfőn reggel 8-től este 8-ig vannak óráim(déltől 2-ig lyukas óra)

Kedden reggel 8-tól délután 4-ig vannak óráim

Szerdán egy darab 2 órás előadásom van

Csütörtökön délelőtt 10-től este 6-ig vannak az óráim

Pénteken nincs órám


Ami azt illeti a szerdai egy darab előadásra nem tervezek bejárni, mivel a nettó 90 perces előadás elvinné az egész délutánomat a bemenetel, és a hazajövetel miatt(rosszul van olyankor busz). Bár így lesz két szabadnapom, de mivel hétfőn, kedden és csütörtökön esélytelen, hogy itthon még neki álljak tanulni bármit is, ezért ebből legalább az egyiket minden héten tanulásra kell fordítanom, de ZH-s időszakoknál ez nyilván nem lesz elég, nem beszélve a beadandókkal, amiből 3-4 db lesz ebben a félévben, és mindegyik elvisz 1-2 napot.

2018. szept. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gazdasági szakra jártam a BME-n, csak a gyakorlatokra és a zhkra jártam be, nálunk minden anyagot feltöltöttek a kari honlapra. Viszont zh minimum heti 2-3 volt, de volt hogy 5, így kellett is idő a tanulásra.
2018. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn és pénteken egy órám van, kedden lesznek majd a gyakorlatok, így az üres, a szerda a legdurvább, 9-től 20-ig, délután van másfél óra szünet, csütörtökön 3 órám van.
2018. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn 1 órám van, kedden 5, szerdán 2, csütörtökön 1 és pénteken 3. Minden órám 90 perc és napi egy óra tömegközlekedés jön hozzá. A szerda kivételével reggel 8-kor kezdek, szerdán délben. Jó, mert szellős és nincsenek nagy szünetek az óráim között, egymás után vannak. Viszont az a hétfő és a csütörtök reggeli óra azért zavar...főleg a hétfői, mert ha nem lenne, akkor csak kedden kellene visszautaznom.
2018. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hétfő: 8-20 (1,5 óra szünettel vagy annyival sem, attól függ páros vagy páratlan hét)

kedd: 8-16 (1 óra szünettel)

szerda: 8-20 ( 1 vagy 2,5 órás szünettel attól függ melyik hét)

csütörtök: 10-17 (1 órás szünettel)

péntek: 10-12

ebből csütörtökön csak előadás van arra nem mindig járok be, de még így is elég sokmórám marad és ez mind kötelező majdnem 1 óra híján

2018. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn, kedden, szerdán és pénteken délelőtt van 2 órám (1 óra = 90 perc), csütörtökön pedig egész napra elosztva 4 órám. Emellett heti kétszer két órára angol tanfolyamra járok. Szerencsére az egyetemi városban lakom, így az utazásra nem megy el sok idő, és egyelőre úgy érzem, hogy be tudom osztani az időmet, bár még csak a második hétnél tartunk! :)
2018. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!