Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek továbbtanulni?

Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, mindenből ötös voltam eddig, ami különösen érdekel, az a nyelv. A többi tárggyal elvagyok, hiszen ötöseim vannak, de egyik se vonz annyira mint a nyelvek.
2018. szept. 18. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz nyelvszakokra, pl anglisztika, germanisztika, egyetem után bármire képezheted magad, de kell hozzá szorgalom. Nagyon kevesen élnek meg fordításból, valószínűleg mással kell majd foglalkoznod. Egy nyelvszakos ismerősöm pl IT cégnél dolgozik, külföldi ügyfelekkel tart kapcsolatot.

Ha biztosabbat keresel, elmehetsz akár gazdasági szakra, nagyon jó állásokat lehet találni, ha magas szinten beszélsz több nyelven.

2018. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!