Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozattal elakadtam,...

Szakdolgozattal elakadtam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Eléggé elméleti témát választottam (közgazdaság szakon). Nem tudok primer kutatást végezni, mert nagy mintás kérdőívezésnek nincs értelme, mélyinterjús alanyom nem lenne. Csak a szekunder kutatást tudnám elvégezni. Ez így hátrány? Ebből milyen típusok vannak? Ez hogy néz ki, pl csinálok valami szempontrendszert és akkor ennyi?
2018. szept. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a konzulensed?
2018. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

"Primer kutatás

Abban az esetben, ha a szekunder kutatás nem bizonyul elegendőnek, akkor a primer kutatás módszereihez folyamodunk. Ez pontosabban konkrét céllal, kifejezetten erre a témára vonatkozóan összegyűjtött, saját megbízásból származó adatok összességét jelenti."


Szóval miért is szeretnél primer kutatást csinálni? Ha szükség van rá, akkor nyilván nem hagyhatod el, de egyébként tényleg a konzulenst kell erről megkérdezned, hiszen azért van.

2018. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Első már leírta, beszélj a konzulenseddel. Így a téma ismerete nélkül más tanácsot nem lehet adni.
2018. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a téma ismerete nélkül nehéz okosat mondani. De a konzulensem egy se*gfej, váltani meg nem tudok, szóval meg vagyok lőve
2018. szept. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!