Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mást nem idegesít, csak én...

Mást nem idegesít, csak én verem nagy dobra?

Figyelt kérdés

Párom egyetemre bekerűlt, én nem mert szartam rá.

Aztán így utólag rájottem,hogy nagy hülyeségst csináltam, hogy nem jelentkeztem.

Idegesít sőt féltékeny vagyok arra, hogy ő ott ül az egyetemen és kivagyok bukva.

Jövőre én is beadom a jelentkezésem.

Én reagálom ennyire túl az egészet?

Tényleg nagyon idegesít ez.



2018. szept. 27. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, engem nem idegesít, hogy a párod egyetemre jár, ahogy az se, hogy te nem, de köszönöm, hogy érdeklődtél.

Döntsd el, hogy valami konstruktív módon szeretnéd eltölteni ezt a szűk egy évet jövő szeptemberig, vagy ülsz otthon és féltékenykedsz. Inkább menj el dolgozni!

2018. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

#1 Ez tetszett, szellemes:)


Amúgy tényleg, menj dolgozni, vagy végezz el egy jó szakmát. Aztán lehet hogy téged is fölvesznek.

Mondjuk addig a párod még ki is bukhat, és akkor fordul a kocka...

2018. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az normális, ha megbántad a döntésed és most emiatt bosszant, hogy még várnod kell egy évet, te is elkezdhetted volna stb., ez oké. Talán még a féltékenység is érthető lehet valamilyen szinten, mert bár nem szép dolog, de azért mégis csak emberek vagyunk és sokakban ez is megjelenik, nem gond. Ugyanakkor szerintem az már túlzás, ha téged ez tényleg ennyire zavar és ennyire ki vagy rajta bukva. Tudom, hogy ez is klisé, de örülnöd kellene a párod sikerének és megint nem azt mondom, hogy ujjonganod kellene, hogy ő egyetemre jár (hiszen az gondolom nem könnyíti meg a helyzeted, hogy látod/hallod és folyton arra emlékeztet, hogy már te is ott lehetnél), de azért az tényleg sok, hogy idegesít és féltékeny vagy rá.
2018. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

"Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa."


Nem tudom, te vagy-e a fiú vagy a lány, de ha te vagy a srác akkor nem biztos, hogy megéritek együtt a következő tanévet. A párod már büszke egyetemista, körberajongják az ellenkező nemű felsőbbévesek... hát ez így gáz.


Teljesen jogos amit érzel. Használd fel arra, hogy motiváld magad. Repülj rá pótérettségire vagy nyelvvizsgára, közben jó ötlet beiratkozni valami használható OKJ-re, ne otthon ülj addig se.


Van, aki későb ébred, de soha nem késő felébredni.

2018. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Igen kivágtam az ablakon 1 évet, így ezzek kettőt.

Most megyek 5 hónapos tanfolyamra, közbe melót intézek.

Újra érettségizek 1 tárgyból és remélhstőleg jövő ilyenkor én is ott ülök majd .

2018. szept. 27. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Mást is idegesít, legalábbis nálunk is így volt anno. Végül elvégeztük mindketten, egy év különbséggel. Úgyhogy hajrá.
2018. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!