Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A MOME animáció alapképzési...

A MOME animáció alapképzési szak felvételi második fordulójára hogyan tudok felkészülni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a 2018-as felvételi alapkövetelményeit, és ha jól sejtem, akkor a 2019-es felvételin is nagyjából ugyanaz lehet az elvárás.

A második fordulónál azt írták, hogy lesz olyan feladat, hogy

,,Teszt:Szakmai és általános műveltségi kérdések megválaszolása írásban."

illetve: ,,Műelemzés:Animációs művek elemzése előadás formájában"

és a harmadik: ,,Prezentáció, beszélgetés: Korábban készített mozgóképes munkák prezentációja a felvételi bizottságnak."

A kérdésem konkrétan az volna, hogy egy ilyen általános műveltségről és szakmai ismeretekről szóló tesztre hogyan tudok felkészülni? Milyen könyveket tanácsos hozzá elolvasni? Konkrétan milyen szakmai alapismereteket kell elsajátítani ahhoz, hogy ezt a tesztet sikeresen ki tudjam tölteni?

A műelemzős feladatnál hogyan tudok animációs művet elemezni?

Milyen mozgóképes munkákra kíváncsi a felvételi bizottság (kamerával készített rövidfilm, esetleg rajzfilm)?


Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget és a hasznos válaszokat! (:



2018. szept. 30. 22:46
 1/1 anonim válasza:
Szia. Én is ide szeretnék jelentkezni, és szerintem ezekre a kérdésekre csak a nyíltnapon fogunk válaszokat kapni (ha végzős vagy). Mindenesetre én járok magántanárhoz, majd megkérdezem tőle. Ha kapok válaszokat, akkor majd írok. :)
2018. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!