Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a gazdaságinformatikus képzés?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 17:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg egyiken sem az olyan nagyon igazi. Ezért ha a közgazdasági része érdekel jobban, akkor Corvinus vagy ELTE vagy BGE; ha meg az informatika része, akkor BME vagy Óbudai.
2018. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hallottam, hogy Győrben és Veszprémben is jó. Ezekről valakinek tapasztalata?
2018. okt. 1. 18:54
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Veszprémiről van tapasztalatom, szerintem tényleg jo itt a képzés. Egyértelműen az informatikán van nagyobb hangsúly nálunk, szóval elég húzós, viszonylag kevés gazdasági tárgy van csak. Mivel máshol nem tanultam nem tudom hogy ez-e a legjobb, de nyugodt szivvel tudom ajánlani a Pannont (legalábbis ha a gazdinfó érdekel:D)
2018. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Manche Dinge biztos tudja mit beszél, tekintve hogy se a BME se az ELTE nem indít ilyen szakot.
2018. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

#1 bírom az ilyeneket mint te. Megkérdezik melyik egyetem, rávágják a Pestieket úgy, hogy a közelében se jártak soha aztán közlik, hogy az a top... xd Legolább ne írnál olyat ahol nem is indul a képzés..:D

Veszprém valóban jó volt osztálytársam tanul ott mérnökinfón. Győrről nem tudok semmit.

2018. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%

Az ELTE-t csak véletlenül írtam be, elnézést, de a BME-n van gazdaságinformatika képzés: [link]


Budapestieket írtam be, mivel ezeket ismerem (belülről hallgatóként a BGE-t, BCE-t, CEU-t és ELTE-t; ez utóbbit mint tanár is), de nem mondtam, hogy csak ezek a jók. Ajánljatok másokat is. Én nem vagyok ellene a vidéki egyetemeknek.

2018. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%

58%: csak a tisztánlátás kedvéért, az ELTE-t valóban véletlenül soroltam fel (mert korábban egy másik kérdésre közgazdasági képzéseket soroltam fel és bennem maradt a lendület), de nem teljesen mondtam hülyeséget mert a BME-n van gazdinfó képzés ld. a fenti linket.


Az se igaz, hogy ne jártam volna ezen intézmények közelében se, hiszen van BGE, BCE, CEU és ELTE diplomám is (és van még egy ötödik egy másik egyetemről), szóval valószínűleg én vagyok itt, aki a legtöbb egyetemet látta belülről hallgatóként. Röviden ennyi.

2018. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
BME-n mester van csak, szerintem elég egyértelmű volt hogy alapszakra kiváncsi az kérdező (plusz akkor se lenne helytálló a felsorolás ha a mesterszakokat írtad volna mert a BGE meg mestert nem indít). Magyarázhatod ahogy akarod, de válltig állítottad hogy jó a gazdinfó képzés olyan helyeken ahol nincs is a szak. Csak azért mert pl jó a PSZ szak a BGE-n vagy a műmen az Óbudain nem kövezkezik egyből hogy akkor a gazdinfó is jó az adott helyen. Az meg már csak ráadás hogy gondolom gazdinfót sehol se tanultál ha úgy írod hogy valószínűleg sehol se az igazi. Ha semmi közöd a témához nem kell válaszolni.
2018. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
kérdésből arra következtetek hogy bsc-re irányul nem msc-re
2018. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Na meg ezt a nagyképű stílust, 5 egyetemen megfordultam akkor biztos tudom hol a legjobb az a szak amit sose tanultam. Röviden akkor azokra a kérdésekre válaszolj amik a szakjaidhoz kapcsolódnak.
2018. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!