Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csúszok és a két évvel fiatala...

Csúszok és a két évvel fiatalabbakhoz kell bemennem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Át kellett volna mennem levelezőre, de nem tudok már mit csinálni.


A munkahelyről sem akarnak elengedni.


2018. okt. 1. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Tanulni mész oda, akkor tanulj, akinek meg gondot jelent, mennyi idős van, annak említsd meg, hogy az ember holtig tanul.
2018. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az aztán nagy korkülönbség... Talán rád van írva hány éves vagy?!
2018. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szörnyű, mindjárt elsírom magam a problémádat hallva.


Ránézésre a kutya sem fogja megmondani, hogy te most éppen két évvel idősebb vagy, mint az átlag az adott évfolyamon.

2018. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a kortól, hanem a beszólogatástól félek
2018. okt. 1. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem unod már, hogy már legalább 3.szorra tetted fel ezt a kérdést az elmúlt két hétben?!

Azt hiszed ha kiírod minden nap u.azt attól jobb lesz? Hát nem!

2018. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért szólogatnának be? Nálunk eleve nem egykorú egy-egy évfolyamban mindenki, hiszen van, akinek ez mondjuk a másoddiplomája, vagy érettségi után dolgozott, vagy otthagyott már egy képzést, mert rájött, hogy ez érdekli, vagy Erasmus miatt csúszott, vagy egészségügyi okokból passzivált... Bármi lehet, de nálunk senkit sem érdekel, hogy ki hány éves. Miért szólogatnának be?
2018. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó suttyó helyre jársz.


Senki nem szól be (nálunk max egy két sügér oktató, de azok az élő fába is belekötöttek).

Plusz egyetemen bárki lehet. A legtöbb első éven kapásból vannak 18-22 év között. Én is anno a fél évfolyamnál fiatalabb voltam 1-2 évvel mert sokan évvesztesek voltak, meg 5 osztályosba jártak.

2018. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

28 évesen végzősként, 23 évesen kezdtem az 5 éves egyetemet, a TO előtt az elsőévesek azt hitték én is most regisztrálok a félévre...pedig csak szeptemberben adtam le a szakdolgozatom :-)


2 év? Talán oviban feltűnő....de hogy valaki 22 vagy 24 vagy 26 oly mindegy :-)

2018. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!