Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váci Madách Imre gimnázium...

Váci Madách Imre gimnázium vagy a Boronkay?

Figyelt kérdés
Inkább humán beállítottságú vagyok, és valamilyen nyelvi szakra szeretnék menni.Visszahúzódóbb félénkebb vagyok, hol fogadnak be jobban a közösségbe?Hol milyenek a tanárok? Milyen a közösség? Melyik let ajánlanátok?

2018. okt. 16. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

11.es vagyok a Boronkayban sima gimin, de 0.os voltam a francia miatt.

Matek és francia faktra járok bár erősen gondolkodom hogy leadom a franciát hiába csináltam meg az előrehozottat belőle már nem igazán érdekel és mérnök irányba szeretnek tovább menni ahova meg nem számít. Erről persze nem a suli tehet, de jómagam se tudom hogy mit akarok kezdeni magammal, talán most jutottam el arra a szintre. A jegyeim jók, bár tavaly az online oktatás miatt 1 negyesem lett csak toribol, idén már sok mindenből lesz negyesem, de annál rosszabb nem lesz. Erős iskola,sokat kell tanulni, főleg hogy vannak olyan tanárok akik le se adják az anyagot és jobban jársz azzal ha otthon megtanulod az egészet önállóan. Azt mondják egyenes út az egyetemhez, ezzel azért tudnék vitatkozni, barátom is ide járt, idén érettségizett emelt tori és emelt magyart csinált és egyedül készült fel az egész torire, újra olvasta az osszes konyvet mert sose tanitottak neki rendesen meg, rossz volt a tori tanarja. Szóval, jó iskola, erős, de szorgalom nélkül nem fog menni😄

2022. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!