Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az, hogy ilyenért beraknak...

Mi az, hogy ilyenért beraknak kötelező tanulószobába?

Figyelt kérdés

Szóval, hetedik osztályban, volt kb. 3x olyan, hogy nem volt leckém... A napokban, kaptam GEOMETRIÁBÓL EGY HÁRMAST.. Na vajon miért?

Mert beleragadt a körzőmbe a hegy, és nem bírtam rendes kört rajzolni.

Ezt a matek tanár elmondta az osztályfőnöknek...

És az osztályfőnök, EZÉRT BERAKOTT KÖTELEZŐ TANULÓSZOBÁBA..

Ez mi?? Gondolkodom, hogy átmenjek másik suliba, mert anyukám megkérdezte már nem e akarok másik sulit, viszont már ebben az osztályban vagyok egy ideje és nem akarok most így hirtelen váltani..

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy van e joguk a tanároknak ilyet csinálni, és mi a véleményetek..

De főként ötletek kellenének, hogy ezt megoldjam:

Hozzátenném, hogy az osztályfőnök azt mondta ha kapok pár ötöst akkor visszavonja... Nos... Kaptam azóta kb. 10 db. ötöst annak a felét matekból de még mindig nem szólt nekem, hogy visszavonja. Ja és eddig egyszer sem maradtam bent a héten, kiszöktem, nem fogok ezért bent maradni (bár úgy is lesz*rják, csak ha megtudja az ofő akkor lesz baj)

Szóval várok ötleteket és véleményeket.



#kötelező tanulószoba
2018. okt. 19. 19:10
 1/5 A kérdező kommentje:
13/F *
2018. okt. 19. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Amikor a hisztis kistinit a szülei is támogatják a hisztiben... akkor történnek ilyenek.


Te vagy az, aki nem csinálja meg a feladatot, aki aztán büntetést kap, de nem tartja be a szabályokat, aki duzzog ahelyett, hogy odamenne a tanárához és beszélne vele... de te vagy az, aki fel van háborodva.


Egy mázlid van, hogy nem én vagyok az anyád. N34

2018. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Nem értelek. Nem nem csináltam meg a feladatot.. Azért nem kaptam semmit... Hanem rossz volt az egyik eszközöm ÉS AMIATT lett rossz.. Ezért raktak kötelezőbe.
2018. okt. 19. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
És amúgy erről otthon sem beszélsz? A szüleid csak megértik a problémádat és ha így van, akkor beszélhetnének az osztályfőnökkel, hogy vegyen ki a tanulószobából. Általában a szülők kérése nagyobbat nyom a latba, mint a diáké.
2018. okt. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már régi a kérdés, de az ilyen negatív hozzáállás a tanárok részséről akkor fordul elő, amikor már egy párszor kihúztad a gyufát. Ilyenkor hajlamosak szívatni egy kicsit a nebulót.
2020. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!