Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ki szeretnek iratkozni...

Ha ki szeretnek iratkozni egyetemrol (BME mernokinfo, elso felev), akkor azt egy kerveny leadassal el tudom intezni?

Figyelt kérdés
Keddig le kene adnom meg egy hazi feladatot, utana 4500 ft, ha csuszok vele. Ha kiiratkoztam, akkor aut mar nem kell kifizetnem?

2018. okt. 22. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó,és hova mentel tovább?
2018. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Majd szeptembertől kezdem újra az egyetemet, valamelyik könnyebb vidéki egyetemre gondoltam. Szegedi Tudományegyetem és a Veszprémi Pannon Egyetem között vacillálok.
2018. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#8-as, prog 2-re meg az info 2, bár ez a két tárgy amúgy nem valami hasznos - talán az utóbbiból a szg hálózatokkal nem árt ha alap szinten tisztában vagy. Viszont a prog 1-2 kell a specializációre jelentkezéshez. Többi tárgy hogy ment?


PS: ha prog 1-et másodszorra megcsinálod, és a többivel nem csúszol, akkor még nem is csúszol a végzéssel. Sőt még beágyon se kell annyi prog, de megértem ha ezután az nem vonz.

2018. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

A digitet fullra tudom most, meg az a kedvencem. Fizikából nem volt még nzh. Számtudból most kb 75%-ot írtam(de lehetett volna sokkal jobb is, csak elnéztem egy feladatot). Analízisem nem lett valami jó, csak 66% azt hiszem. Ezt is, ha kevésbé vagyok fáradt megíráskor, akkor jobbra írtam volna.


Holnap van a prog zh, rendesen parázom, mert nem akarok bukni.

2018. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne iratkozzál ki szerintem, főleg akkor ne, ha szeptemberben úgyis folytatod bármlyik egyetemen vagy ha akár ugyanazon is.

Most már 1 félévet úgyis buktál a 12 államisból, utólagos passziváltatáshoz komoly indok kell, olyan, ami nem rajtad múlt. Ha ilyen indokod nincs buktál 1 félévet a 12-ből, de ez nem gáz.

Végezd el amit tudsz, szerezz annyi kreditet, amennyit tudsz, de nem kell újra leadnod semmit, vagy a késettet pótolnod, ekkor nem kell fizess semmit. Tehát, ha nem akarsz javítani vagy pótolni, akkor nem kell fizetned semmit, ha nem sikerült nem sikerült elsőre, ez van. Ha nem sikerült elsőre és a pótlásért fizetned kell,a kkor ne pótold, azt nem kell fizetned.

Szóval ne iratkozz ki, ha nem tudsz passziváltatni, hanem végezd el amit tudsz, járj be előadásokra, gyakszikra, laborokra, hogy gyakorolj. Azt a tavaszi félévet passziváltasd, azaz ne iratkozz be tavaszi félévre, vagyis ne aktiváljad a tavaszi félévedet. Azt majd ráérsz kiiratkozni 2019 augusztus 31-én is.

De ha viszont jövő szeptemberben nem fogsz kezdeni egy egyetemen sem, azaz nem felvételizel újra, akkor is ráérsz kiiratkozni 2019 január végén. Csak egy kérvényt leadsz a Neptunban azt ennyi.

2018. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!