Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vegyészmérnök vagy Gyógyszerész?

Vegyészmérnök vagy Gyógyszerész?

Figyelt kérdés

Melyik keres jobban illetve melyikkel könnyebb elhelyezkedni?

Csak Magyarországról lenne szó



2018. okt. 22. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az esetleg nem fontosabb, hogy mit szeretnél jobban csinálni? Egyébként szerintem GYTK-val jobban jársz, gyógyszerészre mindig lesz kereslet. Vegyészmérnökből hiány van, az is biztos, de szerintem nekik nem olyan széles az elhelyezkedési lehetőségük.
2018. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De igen csak annyira nem tudok dönteni hogy gondoltam megnézem ezt az oldalt is :D

Köszönöm szépen a választ!

2018. okt. 23. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Gytk-n tanulsz bioszt is, vegyészmérnökin szerintem nem.
2018. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

A GYTK 5 év hatalmas szívás, de ha újra választanom kellene, akkor is ezt a szakot választanám. Rengeteg a munkalehetőség és jól fizet. Nehéz megmondani, hogy jobbak-e a fizetések, mint vegyészmérnök végzettséggel, mivel halálra keresheted magad a marketingben mint orvoslátogató akár kevés tapasztalattal is, de egy gyógyszertárban heti 40 órában ügyelet nélkül ennyit nem keresel (a fizetés persze így sem rossz!). Összességében országszerte gyógyszerészhiány van és munkalehetőség tutira lesz. Ha meg egyszer eljutsz oda, hogy tudsz nyitni egy saját patikát, ami még megy is, akkor anyagi gondjaid nem lesznek, ez tuti.

Őszintén szólva a vegyészmérnök képzéssel és munkalehetőségekkel nem vagyok túl tájékozott, de úgy gondolom, hogy egy gyógyszerészdiploma változatosabb lehetőségeket kínál.

2018. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2018. okt. 29. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!