Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy bírjak ki 5 évet úgy a...

Hogy bírjak ki 5 évet úgy a gimiben, hogy szar az osztályom?

Figyelt kérdés
vagyis nem az hogy szar, csak teljesen más osztályba kerültem, mint amilyen általánosban volt. teljesen más az érdeklődési körünk. így hogy lehet kibírni azt az 5 évet?
2010. jún. 24. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem próbáljál meg összebarátkozni velük.Lehet ,h más az érdeklődési körötök ,de valami közös csak van bennetek. pl. az ,hogy ugyanabba az iskolába mentetek. :)

Egy próbát megér az egész. Viszont ,ha nagyon rosszul érzed magadat ott akkor minél elöbb váltsál iskolát,mert ez rányomhatja a bélyegét a tanulmányaidra.

Sok sikert.

2010. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 5 évet jártam. Utáltam az osztályt. A legtöbb iskolán kívüli közös programra (pl. osztálymozi) nem mentem el.

Érettségi után a banketten sem vettem részt.

Lett pár barátom (2r főből kb 4-5 embert kedveltem). Kibírtam. Keress barátokat. A többieket meg szard le!

2010. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Ki lehet bírni,csak nehezen.Én négy évet bírtam ki egy nagyon szar osztályban,egy barátom sem volt,csak a szerelmem,aki ugyan osztálytárs volt,de akkor sem barátnő.

De túléltem,de egy életre megbántam,hogy abba az iskolába jelentkeztem és,hogy ottmaradtam!

Ha nagyon rossz a helyzet,akkor inkább válts iskolát,nekem ez a sz@r osztály (is) tette tönkre a jegyeimet!

Üdv!

2010. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hát, remélem azért 1-2 emberrel jóba leszek majd.:)

2010. jún. 25. 07:38
 5/5 anonim válasza:
75%
Mi köze a jegyeknek az osztályhoz? Miért mondtok ekkora hülyeséget? Jah valamire fogni kell hogy lusta vagy otthon tanulni... Ha otthon megtanulod tisztességesen, akkor senki nem veheti el tőled a tudást.
2015. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!