Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesti, debreceni, szegedi,...

Pesti, debreceni, szegedi, vagy pécsi orvosi egyetem?

Figyelt kérdés

11-es vagyok. Jövőhéten megyek egyedül nyílt napra. Az lenne a kérdésem, hogy egyébként így 11-ben megéri e már? Az is, hogy a többire menjek? 1-2-re kb. Mert mivel egyedül leszek, örülök, ha a Semmelweis nyílt napján nem tévedek el stb. Vidékiről nem is beszélve.


És ha látja valaki olyan a kérdést, aki valamelyikbe jár, akkor tudok az egyetemről, karról, közösségről véleményt kérni? Vidéki egyetemeknél pedig kollégiumról véleményt? Megéri kollégiumban lakni, vagy inkább keressek albérletet?


Köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 24. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szia én a pécsiről tudok nyilatkozni,írj privátot és válaszolok bármire,némi rálátasom van a szegedire is,volt osztálytársam meg ismerőseim is odajárnak.
2018. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Kb. 50 hasonló hülye kérdés van már, miért nem nézed azokat vissza?

Képtelen vagyok felfogni, hogy hogy lehet vadidegenek véleményét kikérni olyan dologban, ami erősen szubjektív, és akár egy életet is meghatározhat?

Ilyen alakok akarnak egyetemre járni?

2018. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem ,hogy miért kell lepontozni,de remélem,hogy ettől most jobban fogsz aludni.(első voltam)
2018. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Én Szegeden vagyok elsőéves, nyugodtan írhatsz, ha bármi konkrét kérdésed van, így hirtelen nem tudom, mit lehetne pár sorba sűríteni. :)
2018. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Írtam privátot:)

Második válaszoló: annyit tudok erre mondani, hogy egy gyk kérdéstől senki nem tudja megállapítani, hogy van-e esze egyetemhez, vagy sem. A saját (!) Érdekemben kiírtam. Olvasgatok erről, mikor időm esik. De aki orvosira készül, az tudja a legjobban, hogy este 10-ig tanulás, ha megteheti heti 3 óra tanár stb. Nekem egyszerűbb volt kiírni. Sajnálom, hogy ez ennyire felháborított és rossz érzéssel töltött el. Nézz bele a többi 50 témakörbe és megfogsz lepődni hány ismétlődő kérdés lesz. További kellemes kötözködést kívánok a továbbiakban!

2018. okt. 25. 00:33
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Pécsiről én is tudok neked írni, ill. 1-2 dolgot a debreceniről, kettő közti különbözőségekről. +Pécsi kolikról
2018. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is pécsi lennék,nyugodtan kérdezz!:)

Ui.: azért vigyázz az ilyen későig való tanulásokkal,mert érettségiig ki fogsz égni. Nem szabad így rástresszelni,pihenni is kell! Egyetem sokkal durvább lesz,de még ott sem szabad enyire csak tanulni,mert meg fogsz halni.

2018. okt. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Debrecen érdekel írj bátran :)
2018. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik a legközelebb van, vagy legszimpibb a város, azt válaszd. Mind ugyanolyan jó.

Szegediről tudok egyébként nyilatkozni, bár már voltak előttem jelentkezők. :D

2018. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!