Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik tanácsadás pályaválasz...

Létezik tanácsadás pályaválasztással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szánnak elegendő időt a középiskolában arra, hogy milyen irányba mész, miért arra, nem kellene másfelé indulnod?


Beszélgetve fiatalokkal, nézve az internetet elöntő tanácstalan kérdéseket, a gyakran megbánt döntéseket, nem kellene ezzel a kérdéssel komolyabban foglalkozni?


Nálunk annyi volt, hogy osztályfőnökin néhány perc alatt végigszaladtunk mindenkin, és kész. Pedig sokunknak jó lett volna, ha már akkor megtudjuk, hogy az az egyetemi szak miről szól, az a szakma milyen.


Vagy ez csak az én képzeletemben létezik?


2018. nov. 4. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Épp most szereztem pályaorientációs tanácsadói képesítést, pedagógusként.


Valóban nagy szükség van erre, az az én észrevételem is.

A Te sulidban nincs ilyen szakember, vagy az iskolapszichológusnál voltál tanácsot kérni? Hozzá is fordulhatsz, nem csak akkor lehet, ha már probléma van.


Sok sikert!

2018. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy pályaválasztási tanácsadás. Szerintem érdemes lenne bejelentkezned egyre.
2018. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!