Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis Ignác szakgimnázi...

Szandyyy69 kérdése:

A Semmelweis Ignác szakgimnáziumba szeretnék menni. Többi lent! (? )

Figyelt kérdés
Anyum felhívta az igazgatót és azt mondta hogy olyan 4 es átlag kell olvasgattam olyat hogy már vettek fel 2es tanulót is hát én 3as tanuló vagyok van esélyem hogy fekvesznek az egészségügyi tagozatra?
2018. nov. 6. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Felvesznek nyugi!!!! Mindenképp jelöld be. nehogy azt hidd hogy annyian akarnak egészségügyibe menni...
2018. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele csak azért aggódok...
2018. nov. 7. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyi nem kell aggódni!! Egy kicsit gyakorolj a központi felvételire ott minél több pontot szedj össze. Arra figyelj pl. a magyarnál ha az van írva hogy írj legfeljebb 10-15 mondatos fogalmazást akkor a min.10 mondat mindenképp meglegyen különben lepontoznak! mateknál % számítás mindig van,szöveges feladat mindig van,mértékegység átváltás mindig van! Ezeket gyakorold be!! Menjen!! Sok sikert kivánok!
2018. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kérnek központit szerencsére de persze megírom
2018. nov. 10. 08:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak szóbeli van?
2018. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak paráztatnak a 4es átlaggal hogy hidd azt milyen jó suli. Központi felvételi se kell már.Mindenkit felvesznek tényleg mindenkit lehetsz te 2es tanuló is.(Egy eü tagozatos Semmelweises)
2018. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nehogy ide gyere! Ide járok(9.-es vagyok) nagyon szar iskola. Csak az életed rontod el vele. Menekülök ebből az iskolából most fogok átiratkozni máshova.

Tanárok nagyon szarul tanítanak valamelyik egyáltalán nem tanít egész órán semmit se. Sokszor nincs is tanár egész órán a folyoson kell ülni bezárják a termeket nem lehet bent tartozkodni tanár felügyelet nélkül csak néha a termekben.

2019. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minket még sose zártak ki. Szóval ez az a hangzavar néha a folyosón már értem :D
2019. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szoc tagozatra lehet


elég a rosszabb átlag is

2019. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Első helyre jelöltem a pedagógiat es 3.nak az egészségügyet
2019. febr. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!