Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti középiskolát...

Melyik budapesti középiskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Győrben lakok és eddig a Kazinczy Ferenc gimibe jártam viszont szeretnék átiratkozni mivel nem érzem jól magam. Nyelvi előkészítős osztályba járok és ez a második évem(tehát most a rendes kilencedikes tanterv szerint tanulok) Az átlagom mindig ötös volt néha néha egy négyes. Eddig az Apáczait nézegettem de kicsit félek a kémiától... Akinek van bármi tapasztalata légyszi írjon.

2018. nov. 11. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Apáczait én elfelejteném, személyes véleményem alapján borzasztó ott a közösség, nagyon bunkó emberekkel volt szerencsém találkozni ott. Amiről jókat tudok mondani, az a Toldy, az egy színvonalas iskola, jó közösséggel, jó programokkal.
2018. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bbmarta ***** válasza:
Az Apáczaival semmi baj nincs a világon! Tanulni kell, de jófejek a diákok, a tanárok szuperek, a közösség és a prgramok is nagyon jók! Hogy az átvétel hogy megy, azt nem tudom. De ha nem komplexes osztályba mész, akkor nem kell félni a kémiától! Csak ott van heti 5-6 kémia és némi vérszívás (a mostani kilencedikeseknek azt hiszem pont Villányi a kémiatanáruk, hát azért ott nem semmi az elvárás) De ha humánra kerülsz vagy a hatosztályososokból lett kilencedikbe, ott azért nem durva a kémia!
2018. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!