Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent az, hogy a kémiatan...

Mit jelent az, hogy a kémiatanár egy felkiáltójelet írt a dolgozatomra írás közben?

Figyelt kérdés
Puskáztam, és ezt sajnos észrevette a tanár, de magát a puskát nem látta. Kb. az óra háromnegyedénél odajött hozzám, és ráírt a dogámra egy felkiáltójelet, de nem vette el tőlem. Lehet, hogy nem fog egyest adni rá, csak figyelmeztetett, hogyha mégegyszer ilyet merek csinálni, akkor egyből egyes? Bár erre kevés az esély, mert ő nagyon szigorú.

2018. nov. 12. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
pszichikai terror, tudta hogy valami nincs rendben, de nem tudta bizonyítani, nem akarta beégetni magát, ha tévedne, ezért egy ilyen "tudom, hogy csalsz, vigyázz" bepróbálkozós felkiáltójellel szólt rád.
2018. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akart beégetni meg jelenetet rendezni, és így jelölte meg magának, hogy "Ez az a dolgozat, amire egyest kell adnom.".
2018. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy magának jelölte meg, hogy azt a dolgozatot majd hogy álljon neki javítani.
2018. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy meg vagy jeölve, és a tanár fekete listájára kerültél.
2018. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Milyen színű tollal

írta rá ?

2018. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!