Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológusok (? ) Nagyon...

Szociológusok (? ) Nagyon gyenge,2-es matekkal ne menjek szociológiára?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy matekból mindig a kegyelemkettes és a bukás között voltam.


Tudom, hogy a szociológián van statisztika, ez rémiszt is, viszont az elméleti része az nekem nagyon tetszik, és szemezek a szakkal.


Mit gondoltok?



2018. nov. 14. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, csak én már a szakon vagyok.:D Bővebben kifejtem, és elmondom a saját tapasztalataimat ha írsz privátot.
2018. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Kegyelemkettessel konkrétan a felsőoktatást kerüld el ahogy van
2018. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még az 5 éves képzésben végeztem, úgy látom, ma a BA képzésen kevesebb matekos tárgy van.

Valószínűleg átgondolták a tantervet és a nehezebb számolós tárgyakat már csak azoknak oktatják MA képzésben akik ilyen szakirányra mennek, tehát ha matekmentesebb mesterképzésre mennél (és menj valamire, mert egy szociológia BA-val nem sokra mész), akkor a nehéz részét megúszod.

Viszont épp a matekos mesterképzésekkel lehet jobban elhelyezkedni.

2018. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Munkanélküli akarsz lenni vagy mi?
2020. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!