Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A godóra várva miről szól?

A godóra várva miről szól?

Figyelt kérdés
holnap lesz irci cetli de nem olvastam, csak annyit tudok h két csövi van benne... lécci-lécci segítsetek már, plíz!!!! 16/L.

2018. nov. 21. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan be tudod ide írni a kérdést ahelyett, hogy utánanéznél?? A google-ről hallottál már? A legelső találat a válasz a kérdésedre.
2018. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
irci cetli, csövi, szar kamu :D
2018. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gondoltam h itt valaki érhetően és röviden leírja a storyt mert neten baromi hosszú leírások vannak róla olyan nagyon bonyolultul fogalmazva ezért írtam de akkor boccs! :/
2018. nov. 21. 20:56
 4/11 A kérdező kommentje:
kamu a fejed! :P
2018. nov. 21. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Oké. Tegyük fel, hogy öt mondatban leírjuk, hogy miről szól. Mennyivel leszel ezzel beljebb? Gondolom a tanár nem azt várja el, hogy néhány sort odafirkants a papírra, mert ez még a ketteshez is kevés.


Máskor próbálj kevésbé felelőtlen, lusta disznó lenni!

2018. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

"olyan nagyon bonyolultul fogalmazva"


Igen, ezért is kéne, hogy a youtube vlogokon, a Disney Channel-n és az MTV-n túl más inger is érjen titeket.

2018. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi olyan bonyolult a wikipediás cselekmény leírásban. Konkrétan le van írva mi történik a műben. És még rövid is. De ahogy előttem írta az 5ös, pár mondattal semmire se fogsz menni ha kérdez a tanár.
2018. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Roppant élvezetes mű, majdnem újraolvastam a pillanat hevében, de szerencsére eszembe jutott, hogy rómára kell készülnöm. :D


Ha a wikipédiás cselekményleírás nem elég rövid és tömör akkor segítek:


Szóval Vladimir és Estragon várakoznak. Várnak mert nem tudnak mást tenni mint várni. Azért várakoznak mert Godotra várnak. Érkeznek valakik de nem Godot, szóval várakoznak. Aztán Godot ezt követően méginkább nem jön, tehát Vladimir és Estragon várakoznak. Mikor már úgy érzik, hogy túl sokat várakoztak, elhatározzák magukat, szóval nem mozdulnak és várakoznak tovább. Közben tök érdekeseket beszélgetnek mindenről. De persze beszélgetés közben nem felejtenek el várakozni.

2018. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
A befejezés váratlan volt.
2018. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvárják Godót:)
2018. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!