Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenképp orvosira szertnék...

Mindenképp orvosira szertnék menni de hogyan tudnám megoldani (többi lent )?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz a kardiológia de ez csak is gyerekekkel, ha elvégzem az orvosit és később szakosodok kardiológusnak, foglalkozhatok gyerekekkel vagy akkor megint kell szakosodni a téren is??

2018. nov. 26. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Külön létezik gyermekkardiológia. Először el kell végezni a gyermekgyógyászat szakképzést, majd utána a gyermekkardiológiát.
2018. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a melyik egyetemen, a Semmelweison vagy a MOGYE n lehetséges? Van valaki aki ott tanul?
2018. dec. 1. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először BÁRHOL el kell végezni az orvosi egyetemet. Majd utána kell szakképzésre jelentkezni.
2018. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a gyermekgyógyászat meg gyermwkkardiologia az hány èv?
2018. dec. 1. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

6 év egyetem, 5 év gyermekgyógyászat, 3 év gyermekkardiológia.

De ezeknek mind utána tudsz ám nézni az interneten, ne legyél már ennyire elveszett, ha orvos akarsz lenni.

2018. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy esetleg személyes véleménure és talasztalatra is kiváncsi voltam..
2018. dec. 1. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Az mióta tapasztalat kérdése, hogy egy egyetem vagy szakképzés hány éves? Vagy mióta alapul tapasztalaton az, hogy mi a feltétele annak, hogy valaki gyerekkardiológus legyen? Ez csupa olyan dolog, ami rögzített dolog, nem egyénfüggő. Tehát pontosan megtalálhattad volna a neten is.

De mindegy, mert leírtam.

2018. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!