Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Idegen orszagban, uj nyelv...

Idegen orszagban, uj nyelv tanulasa utan orvosira menni? Az orvosira menni amugy is nagy kihivas es igy, hogy valaki meg csak eppen megtanulta a nyelvet? Velemenyek esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#orvosi #idegen nylev
2013. nov. 15. 20:01
 1/5 anonim válasza:
Ha tényleg sokat akarsz keresni akkor külföldre mész, jó kiejtéssel, meg jó nyelv tudással! Szerintem nem lenne érdemes kimenni neked... a nyelv príma megtanulása kb. 5 év, na és még orvosira tanulás? húú.. bár ez a te döntésed! Ha még is mennél akkor sok sikert hozzá!;)
2013. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mar kint vagytok,a szuleimmel jottunk ki fel eve. Most itt folytatom a kozepiskolat.Koszonom a biztatast elso. egyebkent a kerdezo vagyok,aki elfelejtette a jelszavat :D
2013. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyelv príma megtanulása 5 év... meg a nagy ***. Én orvosi mellett tök passzívan tanulom az angolt, állandóan angolul nézek filmeket, sorozatokat, angol nylevű videókból tanulok, engem érdeklő szakcikkeket fordítok, és még így is gyorsan megy, rengeteget fejlődtem. Ha letudom a tetves másodévet, aktían is elkezdem tanulni, szerintem 1,5 év alatt simán meglesz a használható tudás. Ha meg kint élsz külföldön, nagyon gyorsan fog menni. Szerintem hajrá, próbáld meg! :)
2013. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, hogy a SOTE-n a legtöbb tanár max . középfokú nyelvvizsgával rendelkezik, és így is le tudják adni a külföldieknek az anyagot, akkor miről beszélünk? :)
2013. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as valaszolo, te meg nem beszeled a nyelvet igy ne ossz olyasmirol, amiben nincs aktiv gyakorlati tapasztalatod. van aki egy ev alatt i smegtanul, valaki 10 ev alatt sem, de te meg nem eltel nyelvi kornyezetben, ezert velemenyed nem relevans. az 5 ev (ebbol min 2 ev nyelvi kornyezetben) realis az atlagos nyelvi kepessegeket feltetelezve, illetve ha a cel a megkozelitoleg anyanyelvi szint.
2015. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!