Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van esélye orvosira járni...

Van esélye orvosira járni olyan embernek, aki nem született zseninek?

Figyelt kérdés
Nem jó semmiben sem kiemelkedően és teljesen átlagos kevéssel négyes feletti átlaggal rendelkező tanuló? Nincs másom, csak az az elhatározásom, hogy állatokon akarok segíteni. Megvalósítható?
2014. febr. 11. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Egyetemre, főiskolára nem csak a "zsenik" szoktak bejutni. Mondjuk, az állatorvosira nem is a h.lyéket veszik fel... De te nem az a kategória vagy.


Kicsit azért próbálj meg belehúzni, hátha tudsz javítani, főleg bioszból és kémiából.

Egyéb hasznos infók egy régebbi kérdésben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2014. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem születtem zseninek, mert az IQ-m 150 alatt van, mégis el tudtam végezni az orvosi egyetemet. Gondolom, hogy az állatorvosira sem csak zsenik járnak.
2014. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gromo ***** válasza:
100%
Átlagos képességű ember jó szorgalommal mind az orvosit, mind az állatorvosit el tudja végezni. Elhatározás és kemény munka kérdése elsősorban, nem zsenialitásé.
2014. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nana! Azért az "átlagos" képesség kicsit kevés hozzá, legalábbis amikor - jó régen - én oda jártam, kevés lett volna.

De kétségtelen, hogy kifejezetten zseninek nem kell leni.

2014. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 13. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagtól jobb képességű és szorgalmú emberek gond nélkül elvégzik. Az én egyetememre kb 2-3 olyan ember jár, aki megérdemli, hogy zseninek titulálják. ( a 6 évfolyamon)
2014. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!