Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen lehet használni a...

Egyetemen lehet használni a laptopot jegyzeteléshez vagy vannak olyan tanárok, akik nem "preferálják"?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés, de nincs tapasztalatom benne

2018. nov. 29. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kis létszámú a csoport, kb bármit csinálhatsz, amivel nem zavarod az óra, előadás menetét.
2018. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy előadásnál senkit nem érdekel. Sokan laptoppal jegyzetelnek. Kis létszámú és gyakorlatiasabb órán, azért jobban örül az oktató, ha figyelsz, s aktívan résztveszel.
2018. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan használnak laptopot jegyzeteléshez, bár legtöbbjük inkább játszik, filmet néz. Találkoztam már olyan tanárral aki megkérte a hallgatókat, hogy ne használjanak modern technológiát óráin, de a harmadik előadás után ugyanúgy visszaszivárogtak a telefononk, tabletek, laptopok, és akkor már nem foglalkozott vele.

A legtöbb tanárt nem zavarja, ha laptopon jegyzetelsz.

2018. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 olyan oktató van aki mindíg elteteti a laptopot, de nála jegyzetelni nem is kell, minden rajta van a dián és ő kb csak sztorizgat a témával kapcsolatban.
2018. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Az iPad sokkal diszkrétebb. Így én a laptopot eltetem, az iPadek maradhatnak.
2018. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
A legtöbbet nem zavarja. Engem nem érdekel hogy mi van a diáknál ha részt vesz az órán és figyel. A könyvet se kérem kinyomtatni, van aki laptopon, tableten, telefonon nézi. Kis csoport van, úgyis észreveszem ha fészbúkoznak rajta.
2018. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet használni előadásokon és szemináriumokon is. Eddig még soha senki nem szólt miatta... Egyesek szokták mondani, hogy pl. műveket vagy tankönyveket jobban szeretik, ha nyomtatva visszük, de amikor több száz oldalas könyvekről van szó, akkor azért azt nem mindenki akarja kinyomtatni. Szóval nálunk nincsen ebből probléma, néhány tanár még azt is megengedi, hogy lefotózzuk a diákat vagy felvegyük az óráját hangrögzítőre.
2018. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!