Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az USA-ban melyik idegennyelve...

Az USA-ban melyik idegennyelvet preferálják legjobban?

Figyelt kérdés
Az angol az természetes, de azon felül melyikkel megy az ember ott a legtöbbre (munkavállalásnál-irodai/menedzser)? Tudom ,hogy rengeteg spanyol anyanyelvű ember él ott, de jelentős a számuk és az átlagos pozíciójuk ahhoz, hogy spanyolt tanuljak? A hébert szeretném a legjobban, de ha nem mennék vele kint sokra, akkor nem.

2018. okt. 24. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
Spanyol leginkább meg a francia pár területen
2018. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Sanszos, hogy a spanyol marad, mivel sokkal könnyebben találok hozzá tanárt is, de azért reménykedtem a héberben, hátha valami kis különleges plusz lenne az önéletrajzomban.
2018. okt. 24. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
déli államokban spanyol, északon francia. bár ismerősöm 1 éve költözött Ohioba, Toledóba, és pont leszarja minden munkáltató, hogy anyanyelvi szinten beszéli a franciát
2018. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Még a spanyol sem biztos, hogy javadra válik. Nyilván, a mindennapi kommunikációban hasznos, meg az önéletrajzban is jól mutat, de az amerikaiak nagy része nem beszéli normálisan a második nyelvét (sajnos tapasztalat).
2018. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

"A hébert szeretném a legjobban, de ha nem mennék vele kint sokra, akkor nem."


Ez nagyon aranyos :)

2018. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
egyiket sem, ne fáraszd feleslegesen magad. Vannak persze munkahelyek, ahol erős mexikói, zsidó, indián, francia, olasz stb szubkultúra domináns, de ha nem tudsz konkrét ilyet, akkor inkább tökéletesítsd az angolt.
2018. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Azt azért remélem tudod, hogy a munka vàllalói vízumot elég nehezen osztogatják oda. Mondjuk tapasztalt programozók nagyon speciàlis tudással meg hasonlóak nagy nehezen hozzájuthatnak, de ez sokaknak csak álmodozás
2018. okt. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én Kanadában élek, nem az USA-ban, de szerintem ugyanaz a helyzet, a munkák 95 %-ához abszolút nem kell nyelvtudás. Ha nyelvtudást igénylő a munkakör, akkor úgyis az anyanyelvűt preferálják, és mindig találnak is.
2018. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon nehéz a munkavállalói vízumot megkapni, jelenleg termelésmenedzsmentet tanulok és (egyetem mellett) a Coca Colánál dolgozok, még pár évet szeretnék ott lehúzni, utána viszont kimenni, de úgy, hogy mégse egy mindenféle tapasztalat nélküli kezdő legyek, mert úgy tényleg szinte lehetetlen.
2018. okt. 25. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Spanyol az er valamit, a tobbi nyelvvel nem sokra mesz.

Ha bilingual(ketnyelvu) embert keresnek valahova akkor tuti angol-spanyolra gondolnak.

En is bilingual vagyok csak en magyar-angol, ezzel semmire se megyek kint :D

Egy forgalmas aruhazban dolgozok kb 8-9 honapja de magyart meg nem hallottam. Spanyolul mindig hallok valakit beszelni, minden egyes nap, neha van orosz, ukran, lengyel meg azsiaiak.

Call centerben elony a spanyol mert sok mexikoi nem tud angolul, igy a spanyol opciot valasszak a telefonos ugyfelszolgalaton.

Ha uzletben dolgozol ott is elony. Pl autos boltban dolgozol es tudsz spanyolul akkor kitudod szolgalni azokat akik angolul nem tudnak.

Amerikaiak ugyan nem beszelnek spanyolul de mint mondtam vannak mexikoiak akik meg angolul nem beszelnek.

2018. okt. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!