Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középiskolát ajánlotok...

Milyen középiskolát ajánlotok Pesten egy 4es tanulónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Reál beállítottságú vagyok. Nem lenne rossz ha lehetne oroszt tanulni, de bármilyen más nyelv is szóba jöhet, csak legyen kéttannyelvű. Ha valaki tapasztalatból ír, légyszíves beszéljen bővebben róla, hogy milyenek a tanárok, a közeg, stb. Nem szeretném ha infós suli lenne. Főleg a XI., X., XIV., XVII., XVIII., illetve a IXX kerületben legyen. Egy ilyen középiskola lenne az álmom, de ami csak hasonlít rá az is jöhet. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2018. nov. 29. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Közgazdasági suli esetleg? Hunfalvy bár az I. kerület!
2018. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Tökéletes iskola lenne számomra, de nagyon messze van tőlünk. Jöhet még válasz!
2018. nov. 29. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:

IXX milyen kerület akart lenni? XIX?

Sajnos amiket írtál arra nem ismerek kéttannyelvű és közgazdasági sulikat.

2018. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, de csak csak utólag láttam, hogy elírtam.
2018. nov. 29. 21:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó a közgazdasági is de nem feltétel.
2018. nov. 29. 21:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Bátran írhat még, aki tud!
2018. dec. 4. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja 11. kerület szóba jöhet nem értem a Hunfalvyt miért zárod ki az I.kerületben. Nincs olyan megközelíthetetlen helyen.


Amúgy 17.kerületben nincs kéttannyelvű, 18.-ban csak műszaki úgy tudom, 14.kerületben informatikai van meg vegyipari (Petrik, az egyébként nagyon jó suli, hogy állsz a kémiához?).


Közgazdaságit még a 13.kerületben tudok kéttanost.


Amúgy orosz kéttan pláne nagyon kevés van, így hirtelen csak gimit tudok, a Xántus, de az fizetős, a Nyugatinál van és a Kőrösit a III. kerületben.

2018. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megvan az oka hogy miért jó számomra a 11 kerület de az 1 nem. Magamtól is tudom, hogy melyik kerület hol van és el tudom dönteni melyik elérhető nekem.


Írtam, hogy az orosz nem létszükséglet.


Nem utasítom el a közgazdaságit de nem létszükséglet.


Tudok 1-2 kéttanost a közelben de azok nagyon erősek nekem, gondoltam hát ha valaki tud még.


De! Legalább a Petrik a közelben van:D

2018. dec. 12. 18:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik szántak rá időt és válaszoltak.
2018. dec. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!