Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg szemét voltam, hogy...

Tényleg szemét voltam, hogy nem mondtam el senkinek a szüleimen és csoporttársaimon kivül, hogy csúszok?

Figyelt kérdés

Egy az, nem akartam, hogy engem röhögjenek, piszkáljanak, így is megjártam a poklokat anyámékkal... Nekik sem kellett volna, vagy legalábbis, amikor végeztem volna, elég lett volna.


Ez a falu, fóleg teljesen pletykás, undorító banda, hatalmas szemétségeket tettek meg velem itt. Főleg nem tartozok elszámolni valóval nekik...


Arról nem beszélve, hogy amikorna csúszásokat összeszedtem, egyzser majdnem meghaltam, dialízisre járogattam, úgy csináltam meg (volna) 14 vizsgát... Majdnem minden második nap mentem, közben dialízisre...


Most borult a bili állítólag, mert velem jár oda egy lány, ő már mondta pár embernek, múltkor a szomszédok is röhögtek...


Arról nem beszélve, hogy most sem sikerült egy gyakorlati jegyem, mert szeptembertől gyakorlatilag folyamatosan beteg vagyok, akkor is lázasan ültem ott, meg direkt szivatott a tanár...


Akkor is nem tudom, hogy kinek mi köze van, vagynjoga van bántani... Megteszik ezt anyámék (olyanok a körülmények, agyonvernének a jegyekért, ember számba nem vesznek), én ide sem akartam járni...


Kérdezték, hogyan megy a suli, mondom, mrgy, mikor végzel: "jövőre".


Most meg még ez is...


2018. dec. 24. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ilyen idiótákkal, akik azt sem tudják hogy működik az egyetem.

Komolyan ezzel idegesíted magad?

2018. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőni. Kezdve azzal, hogy elköltözöl. A szüleid bántalmaznak.
2018. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez sajnos igaz, kb. egy 14 éves szintjén vagyok...
2018. dec. 24. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!