Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetemen milyen a...

Pannon Egyetemen milyen a diákélet?

Figyelt kérdés
Milyen az egyetemi élet? Jófejek az emberek?

2019. jan. 1. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem túl izgi/okés. Átlagban jófejek, de azért többszáz másik hallgató jár oda, nyilván előfordul pár bunkóbb egyén.
2019. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ott van a VEN tavasszal egy hétig lehet részegedni... április végén május elején... koli hét is van... egymással vetélkednek a kolik és a szintek... lecsófőzőverseny is van... 24 órás palacsintasütés...szakestek... na a Vegyészmérnökre egyszer, még ha nem is azon a szakon tanulsz érdemes elmenni...minden évben van regatta vagy Almádiban vagy Keszthelyen... van Dc a Magis kedvenc helye és néhány kocsma... jah meg a Sport kocsmában szokott tUDOMYÁNY A KOCSMÁBAN ELŐADÁS.
2019. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén?! nagyon szar :D végzős vegyészmérnök 23/F

menj Pestre ha teheted

2019. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szarnak nem mondanám, de az is túlzás amit a második írt. VEN 2 évente van csak és változó mennyire jók, egy ideg ki is maradt, 2015-ben élesztették újra ami azon meg is látszott. Nem tudom mennyi idő lesz amíg megint nem lesz aki szervezze vagy az egyetemen nem akar költeni rá. Kolibulik sokakat nem érintenek, a DC gyakran tele van kiskorú gyerekekkel meg 40+os pasikkal ami miatt utálok már odajárni, palacsintasütésről nem is hallottam meg amiket néha szerveznek pl bográcsozás alig megy vki. A szakestek tényleg jók, a regatta meg akkor érdekes ha ismerős is részt vesz és lehet szurkolni. Sokkal jobb ha kialakítasz egy saját baráti kört és úgy mentek vhova vagy vkinél házibuliztok, merr az egyetemi szervezésűek nem a legjobbak. A másik ami inkább a város hibája, hogy kevés a jó szórakozóhely és pub, gyakran szívás hogy kistinikkel vannak tele a helyek vagy éppen teljesen ki vannak halva.
2019. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4-es összességében neked sem pozitív a véleményed.

A baráti kör kialakításához annyit fűznék hozzá, hogy ha a kérdező nem a magisterbe/központiba nyer felvételt, abban az esetben elég nehézkes lesz barátkoznia. (ez csak úgy személyes tapasztalat).

Bár másoktól azt hallottam Magister sem az igazi ilyen téren.

2019. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam kolis, de nekem nem rossz a tapasztalatom, inkább olyan semmilyen. Voltak jó programok, csak kevés. Ami meg eszembe jutott habár nem tudom mennyire az egyetemi élethez kapcsolódik de pl nagyon sokféle sportolási lehetőséget biztosít az egyetem, aerobik meg hasonló órákra akkor is jártam amikor már nem is kellett a tesialáírás, mert jó hangulatban teltek. A szórakozóhelyek minősége meg nem az egyetem hibája, veszprémiként megszoktam hogy csapnivalóak a lehetőségek. Mondjuk a canyon még jó hely csak pici.

Mivel veszprémben tanultam sok ismerősöm volt gimiből amúgy is, de csoportmunkák alatt is lettek meg egy ideig HÖK tag is voltam, szóval a barátkozás nekem nem okozott gondot.

2019. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
oké az egyetemi élet más nagyobb egyetemekhez, egyetemi városokhoz képest nulla ... de legalább több időd lesz tanulni és dolgozni... előbb végzel
2019. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha antiszoc vagy, akkor teljesen jó
2019. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Rajtad múlik. Ha visszahúzódóbb és emberkerülő vagy, akkor be tudsz gubózni az egyetemi éveidre, akár kolis, akár albis vagy.

Viszont ha szeretnél társasági életet élni, akkor simán "megoldod". A fent felsorolt programokon kívül random kolis, szintes beer-pong, karaoke este meg minden féle kellemesség megesik időnként, félév elején meg vizsgaidőszak végeztével meg elég gyakoriak a kocsmalátogatások, ha van baráti köröd, tuti nem unatkozol, sőt.. Néha azt volt nehéz kitalálni, hogy órára hogy jutok be, annyira fáradt voltam a heti programoktól.

Szóval összegezve, azt eszed diákélet szintjén, amit főzöl magadnak. Szerintem..

2019. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!