Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg sok a stréber a SOTE-n?

Tényleg sok a stréber a SOTE-n?

Figyelt kérdés
Azt mondják sok ott az olyan típusú ember akik lenéznek ha valami kevésbé megy neked és sokat nyaliznak. Ez így van? Milyen a hallgatói élet, ti szereztetek barátokat? SOTE-ra szeretnék bekerülni, néhány dologhoz vág az eszem, de közel nem vagyok stréber, és halálra idegesítenek. Néha csöndesebb vagyok, néha beszédesebb de a középsuliban nem volt túl sok barátom (szintén sok volt a lenéző stréber) és félek hogy itt sem találom majd meg a helyem. Van bármi esélyem normális barátokat találni?

2019. jan. 5. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Szia. Sajnos sok van igen. És sok aki lenéz ha nincs mindenből 5ösöd..

Nagyvonalakban szerintem 2 féle embertípus van többségben. 1. stréber, hajtós, magolós aki azért néz le ha nem vagy 5ös mindenből, a többsegük egyébként mentálisan sérült, azért csinálja ezt. 2. bulizós, aki azért néz le ha nem mész el a sote-s borzalom bulikba és nem iszod hányásig magad.

vannak közöttük tényleg buták, és okosak is.

Aztán van egy kisebb réteg aki tényleg jó orvos lesz, nem csinálja ezt a tinis lenézős játszmázós dolgot.


Én amúgy mindig elég különc voltam, régi barátaimmal szoros a kapcsolatom, de sotén is szereztem azért néhányat. Ne aggódj, minden egyetem kb ilyen, főleg az orvosik. Tanulni mész végülis, az a lényeg :)

2019. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nálunk a csoportba beosztás a gólyatábor utolsó napján történt. A betűt három csoportra osztják, mi magunk választhattuk ki, kikkel leszünk. Szerencsére sikerült közel egyenlően elosztani.


És csak az előttem szólókat tudom megerősíteni: rengeteg ember van, megtalálod a hozzád illő társaságot. :)

2019. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!