Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban ha jövőre újra...

Neptunban ha jövőre újra felvettem egy tárgyat és közben leadom, (mert sikerült teljesíteni mégis idén) akkor ugye csak arról iratkoztat le amit jövőre vettem fel?

Figyelt kérdés
Tehát az ideire megkapom a jegyem és viszlát?

2019. jan. 8. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leadod, akkor nincs miről leiratkoztatni.
2019. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, hogy csinálod, mert vizsgaidőszak vége előtt nem nagyon nyitnak tárgyfelvételt, de amúgy ahogy #1es is mondta, csak a köv félévi tárgyat meg max vizsgat tudsz elozo nap leadni. Mast nem enged a rendszer. Ha mar van belole alairasod, elindult a felev max a TO tud mar csak targyat leadni, kervennyel es dij elleneben.
2019. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt előzetes tárgyfelvételünk még decemberben, akkor vettem fel a biztonság kedvéért, hátha nem sikerül az őszi félévben teljesítenem. De ugye sikerült.
2019. jan. 9. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a következő féléviről kell leiratkozni.
2019. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!