Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden ált. Isk. -ban bevezett...

Minden ált. Isk. -ban bevezették, hogy nem lehet telefont használni és beszedik? 😩

Figyelt kérdés
Mert nálunk ma bevezették, h le kell adni és ha a tanár amikor viszi el véletlen összetöri így jártál, mért viszel az iskolába telefont...

2019. jan. 25. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
12 btw hahaa
2019. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1# ????
2019. jan. 25. 19:52
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, de ha nem vezették be, akkor be kellene.
2019. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon nem. Mert nálunk van olyan aki 10km-ről jön és a fele erdő meg akk jöjjön el telefon nélkül vagy ha a tanár miatt eltörik vagy más elviszi az övét így járt
2019. jan. 25. 20:09
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Tehát szerinted a gyerek kezében, gyaloglás közben nagyobb biztonságban van a teló, mint a tanárnál?

.

"10km-ről jön és a fele erdő"

Gyalogol az erdőben? Hol a hab a meséhez?

2019. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Jaj istenem. Egy tanár senki tulajdonát nem fogja összetörni. Ez egy baromság, nem is tehet ilyet.

Ha be is szedik akkor mi van? Egy fél napot nem lehet kibírni telefon nélkül? Majd visszakapod ha mész haza. Nem tudom mi köze van ahhoz ennek, hogy valaki 10 km-ről jár suliba. Reggel meg délután nála lehet, suliidőben meg nem fogja senki keresni. Vagyis nem gondolom, hogy egy általános iskolás gyerek olyan elfoglalt lenne, hogy napközben fontos hívásokat kéne fogadnia.

Örülök, hogy mikor én jártam általánosba nem voltunk belebolondulva a mobilokba mert kb nem is volt senkinek. Ésmégsem tűntünk el hazafele, és kibírtuk a napot is a suliban telefonnyomkodás nélkül.

Úgyhogy nyugi!

24N

2019. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Egy általánosbiskolás gyereknek be se kéne vinnie az iskolába a telefont. Amelyik suliba én jártam 6. ig be se lehet vinni és egyáltalán nem hiányzik egyik gyereknek se. És nagyrészt akkor is érik el azt a kort amikor már normálisan tudják kezelni és óra közben nem nagyon veszik elő, max szünetben. És ott ahova jártam, szünetekben sose vették el. Mert a szünet az a gyerekeké és akkor olyan dolvot csinál amit akar. Legalább is ami belefér egy iakolai környezetbe.
2019. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
Nem vezették be minden iskolában. Ha a tanár összeszedi, akkor felelősséggel tartozik érte arra az időre, amíg nála van.
2019. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Általánosban nekünk még elő sem szabadott venni, gimiben sem, még szünet alatt se. Mondjuk 12.-ben már nem érdekelt mit gondoltak a tanárok, ha sürgősen beszélnem kellett valakivel akkor elintéztem.
2019. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Beszedik? Onnantól a tanár vagy az iskola felelőssége, ha történik a telefonnal valami.


"Örülök, hogy mikor én jártam általánosba nem voltunk belebolondulva a mobilokba mert kb nem is volt senkinek. Ésmégsem tűntünk el hazafele, és kibírtuk a napot is a suliban telefonnyomkodás nélkül."


Volt viszont tetrisz, gameboy, quartz játék, walkman és egyéb "kütyü". Vagyis amikor én iskolába jártam a múlt évezredben (90-es évek). :D

Bizony azokat is beszedték, ha a nem birtak a gyerekek magukkal.

2019. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!