Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Egyetemen a Neptunban...

SOS! Egyetemen a Neptunban nem tudom felvenni a második féléves órákat, segítene valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Direkt a tárgyfelvételnél kiválasztottam a második félévet, de akkor is csak az első félév tárgyait mutatja. Mi lehet a gond?


A másik gondom pedig: A második féléves mintatatervnél mutatott egy tárgyat, ami az első félévemben még nem volt, de amikor felakarom venni a tárgyfelvételnél, már nem mutatja pedig kötelezőnek írja.



2019. jan. 28. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkoztál második félévre?
2019. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azután jelennek meg a második féléves tárgyak, ha aktiválod a félévet.
2019. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átállítottam magamat passzívról aktívra
2019. jan. 29. 09:16
 4/6 A kérdező kommentje:

A félév státuszom aktívra állítottam. A "mintaterv tárgyai" -nál a teljesítetteket mutatja most már (tegnap még nem), azokat amiket nem sikerült teljesítenem, plusz még ezen kívűl 11 olyan tárgyat, amit előző félévben nem tanultam. Ez nem egy kicsit sok? Vagy hogy van ez?

Ha ez számít: felsőfokú szakképzésen vagyok, államin

2019. jan. 29. 09:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy akkor most mely tárgyakra kéne jelentkeznem.
2019. jan. 29. 09:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült jelentkeznem a megfelelő tárgyakra. Köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!