Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmarty Mihály gimnázium...

Vörösmarty Mihály gimnázium dráma/vizuális kommunikáció szóbeli?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy pontosan milyen típusú kérdések várhatóak ezen a két szakon. Nagyon szimpatikus a suli, viszont sajna nem volt lehetőség előkészítőre járni. :/ Bárki tudna segíteni, pontosan mire érdemes gyakorolni, milyen szituációs gyakorlatok/kérdések várhatóak? :) Köszönöm előre is. :D

2019. febr. 2. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tavaly rengetegszer leírtuk, keress rá itt. Amúgy nem lehet rá készülni, engedd el magad és add magad. Vagy tetszik nekik vagy nem. Hidd el látják ki való oda. Egy verset tudjál meg egy éneket, de nem ez a legfontosabb. Nagyon jó lesz a szóbeli, hidd el, egy élmény.
2019. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infót. :)
2019. febr. 14. 10:48
 3/23 anonim válasza:

Igy van. A mult évben szétkutattam a netet pont ebben a kérdésben.

Legyél laza, spontán. Jó ha gyorsan tudsz reagálni dolgokra, ha van fantáziád. Semmi lexikális tudásra nincs itt szükség. Csak rád kiváncsiak. Jó ha szines a szókincsed, ha meglepő ötleteid vannak.

Ha külsőleg is kicsit kitűnsz, megjegyeznek. Akár egy érdekesebb hajszin (volt egy piros haju lány pl. , fel is vették, no nem csak a haja miatt,nagyon jókat mondott, de mindenki megismerte szeptemberben:)

2019. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azok a tanárok felvételiztetnek akik a kreatív tárgyakat tanítják Pl drámán, médiát médián plusz leendő osztályfőnök. Őket kell meggyőzni. Nincs recept, vesznek fel többféle személyiségű gyereket. Csak legyél laza, kreatív, engedd el magad. Ha nem érzed jól magad a felvételin akkor nem is vagy oda való, mert tökéletesen lejön belőle milyen hangulat van a suliban a hétköznapokon.
2019. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Na milyen volt a szóbeli? Én is ott voltam segíteni :)
2019. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ma volt a dráma, nagyon jó volt, szerintem van esély. :) Köszi mindenkinek!
2019. márc. 6. 21:44
 7/23 anonim válasza:

Ha jól érezted magad, tuti! Egy kalappal, szorítok!!

Írd meg mindenképp, hanyadik vagy az ideiglenesen!

2019. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Média szóbelin nem voltál?
2019. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sajnos rossz volt az időpont, a dráma viszont jó helyen volt. :D
2019. márc. 7. 22:04
 10/23 anonim válasza:
A dráma is szuper szak:) :) Hatalmas formák járnak oda is :) :)
2019. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!